۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۵۸
کد خبر: ۳۰۲۸۱۵

لغو نشست تخصصی اساتید دانشگاه علامه طباطبائی با محسن رضایی

عطنا - نشست تخصصی میان دکتر محسن رضایی، کاندیدای محترم سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اساتید دانشگاه علامه طباطبائی که قرار بود امروز دوشنبه به صورت تصویری و زنده از ساعت 17 برگزار شود، به دلیل سفر استانی ایشان لغو شد.

به گزارش رسانه تحلیلی دانشگاه علامه طباطبائی (عطنا)، در حالی که برگزاری این نشست از قبل هماهنگ شده بود، ستاد انتخاباتی ایشان  ساعت ۱۶ با اعلام سفر انتخاباتی ایشان به یاسوج این نشست را لغو کرد.

عطنا وظیفه خود می داند از مخاطبان گرامی بابت این موضوع عذرخواهی و اظهار امیدواری کند که در دوره های آینده کاندیداهای محترم ریاست جمهوری از ارزیابی برنامه های خود توسط نخبگان و اساتید دانشگاه استقبال نمایند.

یادآور می شود ریاست دانشگاه علامه طباطبائی پیش از این در درخواست های جداگانه ای از تمامی کاندیداهای محترم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرده بود با حضور در استودیو دانشگاه به گفتگوی صریح و جدی با اساتید شاخص این دانشگاه  در مورد برنامه هایشان بپردازند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»
اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان
یک روان شناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان

یک استاد دانشگاه معتقد است: «رشد و تحول ابعاد مختلفی دارد و رشد جسمی تنها یکی از ابعاد چندگانه رشد افراد در مسیر تحول است. با توجه به اهمیت بلوغ، آموزش و آگاهی دادن به نوجوانان می‌تواند تا حدودی از مشکلات...
شارلاتان هایی در لباس روانشناس!
عطنا بررسی کرد:

شارلاتان هایی در لباس روانشناس!

یک روان شناس با اشاره به وفور صفحات روان شناسی و مشاوره قلابی در شبکه های اجتماعی می گوید: «حتی به صرف داشتن مدرک روانشناسی هم نمی توان این حرفه تخصصی را انجام داد، چه برسد به اینکه با مدارک غیرتخصصی،...
قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!
واکاوی قتل بابک خرمدین از نگاه یک جامعه شناس

قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!

یک جامعه شناس با اشاره به قتل و سلاخی بابک خرمدین توسط پدر و مادرش می گوید: «در نگاهی آغازین می توان گفت که مسلما والدین کارگردان مرحوم از حداقل پیوندهای اجتماعی برخوردار و در خاص گرایی عمیقی غوطه ور بوده...
پر بازدیدها
آخرین اخبار