۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۲۵
کد خبر: ۳۰۱۷۸۲

عطنا - نظر به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، رسانه تحلیلی دانشگاه علامه طباطبائی (عطنا) قصد دارد با برگزاری نشست های تخصصی میان کاندیداهای محترم و اساتید مجرب دانشگاه علامه طباطبائی ضمن آگاهی بخشی به جامعه و افزایش شور و نشاط انتخاباتی، زمینه را برای انتخاب فرد اصلح فراهم آورد.

به گزارش عطنا، این نشست ها که به صورت جداگانه با هر یک از کاندیداهای محترم و به صورت تصویری در استودیو دانشگاه انجام می شود، به صورت زنده از شبکه های اجتماعی مختلف پخش خواهد شد. مباحثی که در این نشست ها مطرح می شود حول سه موضوع اقتصاد، سیاست خارجی و سیاست عمومی خواهد بود.

دانشگاه علامه طباطبائی با توجه به مسئولیت اجتماعی که برای نهاد دانشگاه در تحولات اجتماعی و سیاسی قائل است، اقدام به ایجاد یک شورای علمی و سیاست گذاری برای این نشست ها نموده است. لذا این نشست ها کاملا علمی و به منظور ارزیابی برنامه های کاندیداهای محترم برای حل مشکلات کشور خواهد بود.

نشست مقدماتی این سلسله از برنامه ها روز شنبه اول خرداد با حضور دکتر فائز دین پرست عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دکتر رمضانعلی مروی عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد و دکتر سعید شکوهی عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی از ساعت 20 برگزار و به صورت زنده پخش خواهد شد. در این برنامه رئوس کلی نشست ها با کاندیداهای محترم، چگونگی ارزیابی برنامه های آنها و معیارهای لازم برای تشخیص کاندیدای اصلح مورد تبیین قرار خواهد گرفت. دسترسی آنلاین به این برنامه از طریق آدرس atna.ir در شبکه اجتماعی اینستاگرام و https://www.aparat.com/atnanews در آپارات مقدور است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»
اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان
یک روان شناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان

یک استاد دانشگاه معتقد است: «رشد و تحول ابعاد مختلفی دارد و رشد جسمی تنها یکی از ابعاد چندگانه رشد افراد در مسیر تحول است. با توجه به اهمیت بلوغ، آموزش و آگاهی دادن به نوجوانان می‌تواند تا حدودی از مشکلات...
شارلاتان هایی در لباس روانشناس!
عطنا بررسی کرد:

شارلاتان هایی در لباس روانشناس!

یک روان شناس با اشاره به وفور صفحات روان شناسی و مشاوره قلابی در شبکه های اجتماعی می گوید: «حتی به صرف داشتن مدرک روانشناسی هم نمی توان این حرفه تخصصی را انجام داد، چه برسد به اینکه با مدارک غیرتخصصی،...
قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!
واکاوی قتل بابک خرمدین از نگاه یک جامعه شناس

قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!

یک جامعه شناس با اشاره به قتل و سلاخی بابک خرمدین توسط پدر و مادرش می گوید: «در نگاهی آغازین می توان گفت که مسلما والدین کارگردان مرحوم از حداقل پیوندهای اجتماعی برخوردار و در خاص گرایی عمیقی غوطه ور بوده...
پر بازدیدها
آخرین اخبار