۲۴ شهريور ۱۳۹۹ ۱۶:۲۱
کد خبر: ۲۹۷۰۵۴
61730559

سلسله وبینارهای «فراغت به مثابه گفت وگو» با محوریت جوانان، دانشجویان و اوقات فراغت ۱۶ لغایت ۳۰ شهریورماه در حال برگزاری است.


به گزارش عطنا، سلسله وبینارهای «فراغت به مثابه گفت وگو» با محوریت جوانان، دانشجویان و اوقات فراغت با حضور متخصصان دانشگاهی در سطح کشور در حال برگزاری است.


دکتر عباس وریج کاظمی، استادیار گروه علوم اجتماعی دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر محمدسعید ذکایی، استاد گروه مطالعات فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر وحید شالچی، دانشیار گروه پژوهشگری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، استاد اردشیر منصوری، کارشناس فرهنگی، دکتر محمدمهدی رحمتی، دانشیار گروه جامعه شناسی دانشگاه گیلان، دکتر فردین علیخواه، استادیار گروه جامعه شناسی دانشگاه گیلان، دکتر حسن بلند، استادیار گروه علوم تربیتی دانشگاه گیلان، دکتر ایرج شاکری نیا، دانشیار گروه روان شناسی دانشگاه گیلان، دکتر حمید اراضی، استاد گروه فیزیولوژی ورزشی دانشگاه گیلان، دکتر مقصود فقیرپور، مدرس دانشگاه فرهنگیان گیلان، دکتر سینا جهاندیده، مدرس دانشگاه فرهنگیان و دکتر علی یعقوبی، استادیار گروه جامعه شناسی دانشگاه گیلان و مدیر وبینار از جمله سخنرانان این وبینارها هستند.


محورهای ارائه شده در این سلسله وبینار شامل «پیوندهای اجتماعی و الگوهای فراغت در ایران»، «کرونا و تجربه نوین فراغتی»، «دانشجویان، فراغت و سیاستگذاری فرهنگی»، «فراغت، کرونا و زیست دانشجویی»، «دانشگاه، اوقات فراغت و ورزش»، «تجربه کرونا و دگردیسی مسکن به خانه»، «رسانه و اوقات فراغت»، «اوقات فراغت قبل و بعد از کرونا»، «برنامه ها و فعالیت های ورزشی خانگی در دوران همه گیری کووید۱۹»، «اوقات فراغت و شادکامی» و «فراغت و تجربه خواندن» است.


علاقمندان جهت شرکت در این برنامه می توانند یکشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۲ به لینک «htto://webinar.guilan.ac.ir/culture» مراجعه کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار