۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۷:۲۳
کد خبر: ۲۷۶۸۳۹
Untitled-1

دومین کنفرانس بین­ المللی آیندۀ زنان ( FUTURE OF WOMEN ’19 “Voices of Women: Transition from Inspiration to Action”) با حضور نمایندگان دانشگاه علامه طباطبائی در کلمبو سریلانکا برگزار شد.


به گزارش عطنا، این کنفرانس بین­ المللی با هدف ارتقای تحقیقات آسیاپژوهی و انتقال دانش در جهت انجام سیاستگذاری های موثر در حوزۀ زنان، سالانه برگزار می ­شود. در این کنفرانس، کارشناسان حوزۀ زنان از کشورهای استرالیا، ژاپن، چین، هندوستان، تایلند، پاکستان و آذربایجان حضور داشتند. از ایران نیز دانشگاه علامه ­طباطبائی به عنوان یکی از همکاران علمی این کنفرانس مشارکت داشت.


حمیده عادلیان راسی و میترا عظیمی از دانشکدۀ علوم اجتماعی، لیدا کاووسی از دانشکدۀ علوم ارتباطات و ربابه رمضانی از دانشکده ادبیات فارسی و زبان­های خارجی به عنوان ارائه دهندۀ مقاله و رئیس پنل در نشست­ های تخصصی این کنفرانس حضور و مشارکت داشتند. در این کنفرانس از دانشگاه علامه­ طباطبائی به عنوان همکار علمی فعال تقدیر شد.


گفتنی است، در حاشیۀ این کنفرانس دیدارها و گفت‌وگوهایی با شخصیت‌های علمی بین‌المللی حوزۀ زنان صورت گرفت و در راستای توسعۀ فعالیت‌های علمی و پژوهشی بین‌المللی، پیوندهایی با متخصصان به منظور بهره ­مندی از ایده‌ها و تجربه های آنها برقرار شد. همچنین پیشنهاد انجام همکاری ­های علمی مشترک با دانشگاه علامه طباطبائی در این دیدارها مطرح شد. سومین دورۀ این کنفرانس، سال آینده (2020) در شهر بنگلور هند برگزار می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار