۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶
کد خبر: ۲۶۷۵۴۸
دیدار مسئولان نهاد ميديوتيك افغانستان با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات علامه

مسئولان میدیوتیک افغانستان «نهاد غیردولتی افغانستانی-آلمانی» با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی دیدار کردند.


به گزارش خبرنگار عطنا، در این دیدار به 28 آبان‌ماه برگزار شد، عبدالله رسولی، مسئول برنامه‌های نهاد ميديوتيك افغانستان، مسعود مؤمن، مسئول روابط عمومی این نهاد و حامد سرفرازی، مسئول نهاد ميديوتيك در ولايت هرات این کشور حضور داشتند.


همچنین در این دیدار محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، ماندانا تیشه‌یار، مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی این دانشگاه، هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه، سیدنورالدین رضوی‌زاده، معاون اداری و مالی و دانشجویی دانشکده علوم ارتباطات حضور داشتند و به گفت‌وگو و تبادل‌نظر پرداختند.


در پایان این نشست مسئولان میدیوتیک افغانستان از بخش‌های مختلف دانشکده علوم ارتباطات به‌خصوص اتاق دکتر معتمد‌نژاد، پدر علم ارتباطات در ایران و پایگاه خبری دانشگاه علامه طباطبائی (عطنا) بازدید کردند.

عکس: شکیبا شیرازی‌تهرانی-عطنا


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار