۰۴ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۴۸
کد خبر: ۲۶۶۷۴۰
ekhtetamyee-hamayesh-madadkari (4)

مراسم اختتامیه همایش ملی دو روزه «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.


به گزارش خبرنگار عطنا، در این مراسم 23 آبان‌ماه برگزار شد، محمد زاهدی‌اصل، مدیر گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی این همایش و حبیب‌الله مسعودی‌فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی و نایب‌رئیس همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) به ارائه گزارشی از روند برگزاری این همایش پرداختند.


اجرای گروه سرود توسط گروه دستان گویا (ناشنوایان)، سخنرانی ادوارد کروک، دانشیار دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا با موضوع «ارتقاء بهزیستن هیجانی اجتماعی کودکان: درس‌هایی از کانادا» از طریق ویدئو کنفرانس، پروانه مافی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با عنوان «زنان و توسعه پاسدار» و اهدای لوح تقدیر به سخنرانان و صاحبان مقاله‌ها و هیئت‌رئیسه نشست‌های تخصصی ازجمله برنامه‌های همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) بود.


همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) به مدت دو روزه (۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه) به‌همت دانشگاه علامه طباطبائی و همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار شد و در شرکت‌کنندگان در این همایش در پنل‌های تخصصی مقالات خود را ارائه کردند.


با گزارش تصویری از حال و هوای این جشنواره همراه باشید؛

عکس: مسعود پناهی-عطنا


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار