۰۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۴۷
کد خبر: ۲۶۶۷۲۶
نشست‌های تخصصی همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار از نظریه تا عمل»

همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) در قالب نشست‌های تخصصی با حضور استادان‌ دانشگاه، صاحب‌نظران و مسئولان در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.


به گزارش خبرنگار عطنا، این همایش دو روزه (22 و 23 آبان‌ماه) به‌همت دانشگاه علامه طباطبائی و همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار شد و در شرکت‌کنندگان در این همایش در پنل‌های تخصصی مقالات خود را ارائه کردند. ( گزارش تصویری)


در مراسم افتتاحیه محمد زاهدی‌اصل، مدیرگروه مددکاری دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار»، حبیب‌الله مسعودی‌نوید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی و نایب‌رئیس این همایش، نعمت‌الله ایران‌زاده، معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی و حجت‌الاسلام هادی صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه به سخنرانی پرداختند.


همچنین در این مراسم از کتاب‌های «تندیس اراده» درمورد دستاوردهای گروه‌های زنان سرپرست خانوار در استان‌های مختلف کشور و کتاب «راهنمایی تشخیص راه‌اندازی گروه‌های همیار، در زمینه توانمندی‌سازی» تألیف سازمان بهزیستی کشور، رونمایی شد.


در این همایش دو روزه پنل‌ها و نشست‌های تخصصی شامل، «مددکاری اجتماعی، سلامت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی و توانمندسازی»، «آموزش نظری و عملی مددکاری اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی، خانواده و زنان»، «مددکاری اجتماعی، نقد و نظریه‌پردازی»، «مددکاری اجتماعی، حوزه سلامت و حوادث غیرمترقبه»، «مددکاری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای»، «مددکاری اجتماعی، کودک و مدرسه»، «مددکاری اجتماعی و سیاست‌گذاری اجتماعی»، «حقوق شهروندی و عدالت قضائی»، «مددکاری اجتماعی و صنعت» و «مددکاری اجتماعی، توسعه محلی و سکونتگاه‌های غیررسمی» برگزار شد.


برنامه‌های این همایش را می‌توانید در اینجا دریافت کنید.

عکس: مسعود پناهی-عطنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار