۰۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰
کد خبر: ۲۶۶۵۷۱
قاسم زمانی در نشست «ارزیابی دعاوی مطروحه ایران در دیوان بین‌المللی دادگستری»

سید قاسم زمانی، دانشیار و مدیرگروه حقوق عمومی و بین‌الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با حکم رئیس مرکز امور حقوقی بین‌المللی ریاست جمهوری به سمت سردبیر مجله حقوقی بین‌المللی منصوب شد.


به گزارش عطنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز امور حقوقی بین المللی، محسن محبی، رئیس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری و مدیر مسئول مجله حقوقی بین المللی در حکمی به تاریخ 1397/08/23 سید قاسم زمانی دانشیار دانشگاه علامه طباطبائی را به سردبیری مجله حقوقی بین المللی منصوب کرد.


بر اساس این گزارش، در این حکم آمده است:


بسمه تعالی


جناب آقای دکتر سیدقاسم زمانی


«در اجرای ماده 5 اساسنامه مصوب 1397/07/24مجله حقوقی بین‌المللی و پیرو تاییدیه شماره 3/18/204983 مورخ 1397/08/22 وزارت علوم تحقیقات و فناوری به موجب این حکم به سردبیری نشریه علمی- پژوهشی مجله حقوقی بین‌المللی منصوب می‌شوید.
امید است در اعتلای سطح علمی مجله موفق و موید باشید».


گفتنی است سید قاسم زمانی دانشیار حقوق بین‌الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی، علاوه بر کتاب‌های تألیفی و ترجمه‌ای متعدد و ده‌ها مقاله در حوزه حقوق بین‌الملل و حقوق بین‌الملل بشر، سوابقی نظیر معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علامه طباطبائی، معاونت دانشکده حقوق و علوم سیاسی، عضویت در شورای حقوق بین‌الملل، عضویت در شورای تدوین نقشه جامع علمی کشور در حوزه علوم اجتماعی و سردبیری مجله پژوهش‌های حقوقی و عضویت در هیأت تحریریه چندین مجله علمی را در کارنامه دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
در افغانستان چه خبر است؟
ملازهی در گفتگو با عطنا بررسی کرد

در افغانستان چه خبر است؟

يك کارشناس مسائل افغانستان معتقد است: «طالبان می‌کوشد تا با حملات نظامی سهم بیشتری از قدرت در افغانستان را به خود اختصاص دهد؛ در حالی که در ایران یک ارزیابی واقع بینانه از تحولات افغانستان وجود ندارد.»
اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان
یک روان شناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

اثرات بلوغ زودرس و دیررس در نوجوانان

یک استاد دانشگاه معتقد است: «رشد و تحول ابعاد مختلفی دارد و رشد جسمی تنها یکی از ابعاد چندگانه رشد افراد در مسیر تحول است. با توجه به اهمیت بلوغ، آموزش و آگاهی دادن به نوجوانان می‌تواند تا حدودی از مشکلات...
شارلاتان هایی در لباس روانشناس!
عطنا بررسی کرد:

شارلاتان هایی در لباس روانشناس!

یک روان شناس با اشاره به وفور صفحات روان شناسی و مشاوره قلابی در شبکه های اجتماعی می گوید: «حتی به صرف داشتن مدرک روانشناسی هم نمی توان این حرفه تخصصی را انجام داد، چه برسد به اینکه با مدارک غیرتخصصی،...
قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!
واکاوی قتل بابک خرمدین از نگاه یک جامعه شناس

قتل و سلاخی فرزند با آرامشی ابدی!

یک جامعه شناس با اشاره به قتل و سلاخی بابک خرمدین توسط پدر و مادرش می گوید: «در نگاهی آغازین می توان گفت که مسلما والدین کارگردان مرحوم از حداقل پیوندهای اجتماعی برخوردار و در خاص گرایی عمیقی غوطه ور بوده...
پر بازدیدها
آخرین اخبار