۲۸ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷
کد خبر: ۲۶۰۸۶

 در جشنواره دانشجویان نمونه به دلیل ناکافی بودن زمان انطباق دانشجویان با شرایط جدید، دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی نیاز به ارائه مدرک آزمون زبان ندارند.


به گزارش عطنا به نقل از مهر، ابوالحسن ریاضی افزود: با توجه به نزدیک بودن زمان ابلاغ آیین نامه و شیوه نامه جشنواره دانشجوی نمونه و آغاز بیست و چهارمین دوره و ثبت نام از متقاضیان، نظر به ناکافی بودن زمان انطباق دانشجویان با شرایط جدید جشنواره، تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره بر عدم نیاز به نتیجه آزمون زبان برای دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی گرفته شده است.


وی افزود: همانطور که در آیین نامه و شیوه نامه اشاره شده است دانشجویان مقطع کارشناسی نیازی به داشتن حد نصاب آزمون زبان ندارند، علاوه بر این گروه امسال استئناء دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکترای تخصص بالینی نیز نیازی به ارائه مدرک آزمون زبان ندارند و تنها دانشجویان مقطع دکترای تخصصی(PhD) باید این شرط را احراز نمایند.


معاون امور دانشجویان داخل اضافه کرد: سایر مشکلاتی که دانشجویان در مرحله ثبت نام با سامانه مواجه می شوند از طریق ایمیل به آدرس nemooneh@saorg.ir ارسال کنند و در اسرع وقت ضمن رفع مشکل، پاسخ الکترونیکی از طرف دبیرخانه به وی ارسال می شود.


وی ادامه داد: دانشجویان در این دوره استقبال خوبی از جشنواره دانشجوی نمونه داشته‌اند، بطوريكه تاكنون تعداد ۲۳۰۰ نفر ثبت نام اوليه کرده و همچنين ثبت‌نام تا تاریخ ۲ بهمن در سامانه دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir ادامه دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار