۲۷ دی ۱۳۹۴ ۱۸:۴۶
کد خبر: ۲۶۰۷۳
به گزارش عطنا به نقل از مهر، دانشجویان متقاضی وام می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۲۶ دی الی ۷ بهمن ماه با مراجعه به سیستم گلستان و مطالعه فایل راهنمای موجود در وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها نسبت به ثبت نام اقدام کنند، زمان تحویل مدارك ۱۰ الی ۱۴ بهمن خواهد بود.

vaam

شرایط عمومی


اولویت نیاز مالی، عدم استفاده از وام یا بورس تحصیلی، عدم اشتغال به كار در زمان دریافت وام دانشجویی، مشروط نبودن در دو نیمسال متوالی، دانشجویانی كه در مرخصی تحصیلی باشند نمی توانند متقاضی وام شوند.

 

دانشجویان مشمول دریافت وام


كارشناسی: ورودی مهر ۹۱ به بعد، كارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی مهر ۹۳ به بعد، دكتری تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه: ورودی مهر ۹۱ به بعد.

مدارک مورد نیازجهت دریافت وام


الف- دانشجویانی كه در نیمسال های قبل، از وام استفاده کرده اند:

-۱ ثبت درخواست وام در سامانه گلستان ۲- نداشتن بدهی معوقه در مقاطع تحصیلی قبل.

ب- دانشجویانی كه برای اولین بارمتقاضی وام هستند می بایستی نسبت به آماده سازی مدارك به شرح ذیل و بارگذاری آنها در هنگام ثبت نام اقدام کنند:

كارت ملی و كارت دانشجویی، تصویر صفحات شناسنامه، سند محضری همراه با تحویل تعهدنامه محضری وتصویرمدارك ضامن معتبر+ آخرین كپی حكم كارگزینی ضامن دربازه زمانی تعیین شده، افتتاح حساب بانكی تجارت در یكی از شعب بانك تجارت (ترجیح دانشگاه شهید بهشتی)

دانشجویان متقاضی وام دانش هسته ای: اسكن و بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم

تذكرات مهم:


دانشجویانی كه برای اولین بار متقاضی تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان هستند، موظفند نسبت به بارگذاری سند محضری و كلیه مدارک عنوان شده در سامانه گلستان اقدام کنند.

دانشجویان رشته مهندسی هسته‌ای كه متقاضی وام دانش هسته ای هستند، موظفند نسبت به بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی ودیعه مسكن و یا مسكن ترمی (ویژه روزانه) می‌بایست دارای اجاره‌نامه معتبر با كد رهگیری بوده و نسبت به بارگذاری آن در سیستم گلستان اقدام کرده و اصل و كپی آن را در بازه زمانی تعیین شده به كارشناسان رشته‌های خود در مدیریت خدمات دانشجویی ارائه کنند.

بعلاوه عدم استفاده ازخوابگاه برای دانشجویان متقاضی ودیعه مسكن و وام مسكن ترمی در آن ترم اجباری است .

باتوجه به ابلاغ اعتبار از سوی صندوق رفاه دانشجویان، ثبت نام وام و بارگذاری مدارک می بایست درموعد تعیین شده انجام پذیرد و پس ازاتمام مهلت مقررپذیرش تقاضای وام مقدورنخواهد بود.

دانشجویانی كه درطول تحصیل از ودیعه مسكن بهره مند شده اند نمی توانند از وام مسكن ترمی استفاده کنند.

دانشجویان روزانه مقطع دكتری متقاضی اولین بار وام ویژه دكتری می بایستی فرم شماره ۱ و ۲ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها و متقاضیان دومین بار وام پژوهانه می بایستی فرم شماره ۳ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها دریافت نموده و بعد از تكمیل و تائید واحدهای مربوطه نسبت به بارگذاری آن اقدام کنند. اسكن كلیه مدارك می بایستی خوانا و حجم فایل اسكن شده حداكثرkb۲۰۰ باشد.

ثبت نام دانشجو در سیستم گلستان و درج مبلغ از سوی كارشناس وام ها صرفا جهت بررسی شرایط متقاضی به تشخیص مدیریت خدمات دانشجویی برای پرداخت وام بوده وعملا تعهدی برای پرداخت آن ایجاد نمی کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
پر بازدیدها
آخرین اخبار