۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۴۰
کد خبر: ۲۵۰۸۴۴
پدرام الوندی، دکترای ارتباطات

پدرام الوندی، دانشجوی دکترای علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی طی حکمی از سوی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان مدیرکل اخبار داخلی این رسانه منصوب شد.


به گزارش عطنا به نقل از ایرنا، پدرام الوندی روزنامه‌نگار و پژوهشگر در حوزه روزنامه‌نگاری شهروندی است، الوندی به واسطه انتشار ماهنامه داخلی سازمان هلال احمر ایران، گرداننده نخستین رسانه بشردوستانه ایران به‌ شمار می‌آید.


 پدرام الوندی دانشجوی دکترای علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی است. تخصص او در مطالعات شهروندخبرنگاری و پژوهش در حوزه رسانه‌های کوچک با کاربران بسیار است، از الوندی تاکنون مقالات و کتاب‌های متعددی به چاپ رسیده که مهم‌ترین آنها دو کتاب با نام‌های «روزنامه‌نگاری شهروندی» و «روزنامه‌نگاری شبکه‌ای»‌ است.


«سید ضیا هاشمی» مدیر عامل ایرنا در این نشست معارفه، نقدپذیری و شفافیت و شهامت در عمل را از بایسته های یک مدیر موفق برشمرد و گفت: برای کسب اعتماد اجتماعی در هر موضع و جایگاه و نقشی باید از انتقاد و سئوال استقبال کرد.سید ضیاء هاشمی افزود: در کنار اینها بویژه در حوزه رسانه وقت شناسی، کیاست و زیرکی بسیار مهم است، خبرنگار حرفه ای و با دانش هیچ فرصتی را از دست نمی دهد.


مدیرعامل ایرنا رویکرد علمی خبرنگاران را نیز در پیشبرد رسانه، حیاتی برشمرد و افزود: جهانی شدن با رسانه اتفاق می افتد و تحولات در علوم مختلف بویژه در رسانه امروز با حذف زمان و مکان در اخبار شبکه های مجازی خود را نشان داده است، به همین جهت باید آموزش و مطالعات خود را به روز کنیم.


در این نشست که با حضور مدیران و سردبیران بخش های مختلف ایرنا برگزار شد، از خدمات محمدعلی حیدری هایی مدیرکل سابق اخبار داخلی ایرنا تقدیر شد.


 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار