۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۶
کد خبر: ۲۵۰۶۵۱
رونمایی از مستندبیوگرافی «محمدامین» در ایوان شمس
مراسم بزرگداشت مقام مرحوم استاد محمدامین قانعی راد همراه با رونمایی از مستند «محمد امین» با حضور چهره‌هایی چون احمد مسجدجامعی، هادی خانیکی و جمعی از استادان دانشگاه و خانواده ایشان برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این مراسم که عصر چهارشنبه ۲۴ مردادماه به مناسب سالروز تولد مرحوم قانعی‌راد در تالار ایوان شمس برگزار شد،  علاوه بر مستند «محمد امین»، کتاب «سوم شخص مفرد» و پرتره استاد رونمایی شدند.


فیلم مستندبیوگرافی محمد امین که در این مراسم به نمایش درآمد ساخته علیرضا سلیمانی، با تدوین سیامک سلیمانی، پژوهش زهرا خستو، صدابرداری مجید آئینه و مدیریت تولید میثم یکتا و با همکاری مسعود حاجی ابراهیمی و حمید قیاسی است.


این مستند سیر تحول و رشد کودک بازیگوشی از اهالی کهریزک را تا کرسی استادی و نویسندگی را شرح می دهد و کتاب «سوم شخص مفرد» که شامل یادداشت هایی از استادان، دوستان، دانشجویان و خانواده قانعی راد است.


گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد؛

عکس: سیدمهدی خشوعی-عطنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
مطالب دیگر
فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند
یک استاد دانشگاه در گفتگو با عطنا مطرح کرد:

فعالیت‌های استارت‌آپی به متخصصان علوم انسانی نیاز دارند

متخصصان سایر حوزه‌ها به توانمندی‌های متخصصان علوم انسانی نیاز دارند تا درصد موفقیت خود را در فعالیت‌های نوآورانه افزایش دهند و عدم این ارتباط یکی از مهم‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از فعالیت‌های استارت‌آپی...
تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور
یک استاد دانشگاه تغییرات جدید کنکور را واکاوی کرد

تاثیر مصوبه جدید ورود به دانشگاه بر مافیای کنکور

«سامان‌دهی نظام سنجش می تواند در چند سال آینده جلوی پیشرفت مافیای کنکور را بگیرد؛ اما این موسسات به مرور زمان راه خودشان را پیدا می‌کنند. مافیای کنکور متشکل از افراد خلاقی است که مسیر و چالش‌ها را می‌شناسند.»
دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام
یک روانشناس در گفتگو با عطنا بررسی کرد

دلایل خودنمایی برخی افراد در اینستاگرام

یک استاد دانشگاه معتقد است: «مهم ترین علت خودنمایی های افراطی و گاهی بیمارگونه برخی افراد در اینستاگرام، پایین بودن سطح عزت نفس آنها است. این افراد به جای اینکه شادابی و خوب بودنِ حال خود را در درون خودشان...
علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی
در وبینار آسیب های مرتبط با زوجین بررسی شد

علل گرایش زوجین به روابط فرازناشویی

یک استاد دانشگاه با اشاره به نتایج پژوهش های صورت گرفته در ایران اظهار کرد: «دلایلی که زنان برای گرایش به روابط فرازناشویی بیان کرده‌اند، نارضایتی عاطفی و دلایلی که مردان برای این گرایش عنوان کرده‌اند،...
پر بازدیدها
آخرین اخبار