پنجشنبه، 25 مرداد 1397 08:36:46

«دولت یازدهم در آینه نقد» فعالان دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

مناظره دانشجویی با عنوان «دولت یازدهم در آینه نقد» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این مناظره چالشی که بیش از سه ساعت و همراه با پرسش و پاسخ دانشجویان طول کشید، موضوعاتی همچون برجام، لایحه بودجه ۹۷، نسبت وعده‌ها و عملکرد دولت یازدهم، وضعیت واردات، اشتغال و بیکاری، سیاست خارجی، مسکن و دیگر مسائل مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 کیاوش کلهر، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و علی بابایی، مسئول اسبق سیاسی بسیج دانشجویی این دانشگاه به عنوان منتقدان دولت و حسین علیمرادی و زهرا محمدی از فعالان دانشجویی و اعضای سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه به عنوان مدافع دولت به مناظره با یکدیگر پرداختند.

اخبار مرتبط با این گزارش

فعالان دانشجویی دانشگاه علامه در انتقاد و دفاع از عملکرد دولت روحانی بیان کردند: بابایی: سوریه برجام نمی‌خواهد، مقاومت می‌خواهد/ علیمرادی: با ادامه سیاست‌های احمدی‌نژاد، ونزوئلا می‌شدیم + صوت و تصاویر دانشجویان منتقد و موافق دولت روحانی در قالب یک مناظره دانشجویی بین نمایندگان بسیج و انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبائی، عملکرد آن را در موضاعاتی چون برجام، لایحه بودجه 97، نسبت وعده‌ها و عملکرد دولت یازدهم، وضعیت واردات، اشتغال و بیکاری، سیاست خارجی، مسکن و دیگر مسائل مورد نقد و بررسی قرار دادند.