شنبه، 27 مرداد 1397 11:42:55
در هتل کیش‌مهر فریدون کنار برگزار شد؛

دوره دو روزه مهارت افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه

دوره دو روزه مهارت افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از چهارشنبه 4 بهمن‌ماه تا جمعه 6 بهمن‌ماه در هتل کیش‌مهر فریدون کنار با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این کارگاه دو روزه، مسئولین خوابگاه‌ها با کمک‌های اولیه و امداد و نجات با تاکید بر زلزله و نحوه شناسایی مشکلات روان‌شناختی دانشجویان آشنا شدند.

همچنین در این دوره، مسئولین خوابگاه‌ها در نشستی با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، حسین سلیمی بجستانی، معاون دانشجویی و محمود مقامی، مدیر امور دانشجویی این دانشگاه به بررسی مشکلات خانه‌های دانشجویی پرداختند.

 

اخبار مرتبط با این گزارش

سلیمی‌بجستانی در جمع مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی بیان کرد: موفقیت 80 درصدی معاونت دانشجویی در مأموریت‌های ابلاغی/ هیچ درمان سریع و آسانی برای مشکلات روحی و روانی نیست معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به موفقیت 80 درصدی در مأموریت‌های تعریف شده از سوی ریاست دانشگاه برای این معاونت طی سال جاری، بیان کرد: خوشبختانه در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی‌، مسئول خوابگاه مشاوره داریم که دارای تحصیلات مرتبط با حوزه روانشناسی هستند و به‌راحتی می‌توانند با دانشجویان ارتباط برقرار کنند.
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی: موافق دانشگاه پولی نیستم/ دانشگاه محل ساخته شدن شخصیت دانشجویان است حسین سلیمی در جمع مدیران معاونت دانشجویی و مسئولان روز و شب خوابگاه‌های دانشگاه علامه طباطبائی، گفت: دانشگاه محل قوام گرفتن و ساخته شدن شخصیت دانشجویان است بنابراین کار مسئولان خوابگاه‌ها فقط مدیریت ساختمان خوابگاه و امور مربوط به آن نیست بلکه مسئولان خوابگاه‌ها باید به وضعیت روحی، جسمی، درسی و شخصیتی دانشجویان نیز توجه کنند.
حمیدرضا مقامی در گفت‌و‌گو با عطنا خبر داد: انتخاب خوش‌اخلاق‌ترین کارکنان معاونت دانشجویی با نظر رئیس دانشگاه/ انتخاب بر اساس نگاه و رضایت دانشجویان بود مدیر امور دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از انتخاب خوش‌اخلاق‌ترین کارکنان معاونت دانشجویی با نظر رئیس این دانشگاه و بر اساس رضایت دانشجویان خبر داد و گفت: در نشست مسئولان روز و شب خوابگاه‌های دانشجویی با دکتر سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در هتل کیش‌مهر با اهدای لوح و هدیه از این کارکنان، تقدیر شد.
مهدی وجدانی‌همت در جمع مسئولان خوابگاه‌ها دانشگاه علامه اعلام کرد: مدیریت و تأمین رفاهی 3500 دانشجو توسط مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی سرپرست اداره خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با بیان اینکه مسئولان خوابگاه‌های این دانشگاه بیش از سه هزار و 500 دانشجو را در طول روز و شب مدیریت و نیازهای رفاهی آنها را تأمین می‌کنند، گفت: امیدواریم با حضور دکتر فرحبخش در مرکز مشاوره دانشگاه شاهد ارتباط بیشتر مسئولان خوابگاه‌ها با این مرکز باشیم.
گزارش تصویری/ کارگاه امداد و نجات مسئولان خوابگاه‌های دانشگاه علامه کارگاه امداد و نجات در قالب دوره مهارت افزایی برای مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی به همت معاونت دانشجویی این دانشگاه در هتل کیش مهر فریدون‌کنار برگزار شد.
فرحبخش در جمع مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه؛ مسئول خوابگاه و مشاور باید همکاری متقابلی داشته باشند سرپرست مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی با بیان اینکه برای تسهیل در امور بهتر است در زمینه موارد حاد و ضروری مربوط به دانشجویان، اولین مرجع مشاور خوابگاه باشد، بیان کرد: هر گونه رفتار آزار دهنده دانشجو را نباید به معنای نیاز داشتن او به مشاور قلمداد کنیم.
با حضور حسین سلیمی انجام شد؛ تقدیر از مسئولان روز و شب خوابگاه‌ها و مدیران معاونت دانشجویی دانشگاه علامه مسئولان روز و شب خوابگاه‌ها و برخی از مدیران معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور حسین سلیمی، رئیس این دانشگاه در حاشیه برگزاری دوره دو روزه مهارت افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشجویی که از 4 تا 6 بهمن‌ماه در هتل کیش‌مهر فریدون کنار برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفتند.
گزارش تصویری/ نشست رئیس دانشگاه علامه با مسئولان روز و شب خوابگاه‌های دانشجویی نشست حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با مسئولان روز و شب خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه و با حضور مدیران معاونت دانشجویی برگزار شد.
گزارش تصویری/ کارگاه مهارت‌افزایی مسئولان خوابگاه‌های دانشگاه علامه کارگاه مهارت افزایی برای مسئولان روز و شب خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع «اقدامات پیشگیرانه» با همکاری مرکز مشاوره این دانشگاه برگزار شد.