دوشنبه، 2 مهر 1397 08:11:56
در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکد حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رؤسای قبلی این دانشکده در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش عطنا، این مراسم یکشنبه ۶ اسفند‌ماه با حضور دانشجویان، استادان، اعضای هیئت علمی، استادان بازنشسته، فارغ‌التحصیلان و برخی از اعضای هیئت علمی سایر دانشگاه‌های کشور در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

اخبار مرتبط با این گزارش

گزارش تصویری/ بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی(1)‌ مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکد حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رؤسای قبلی این دانشکده در سالن شهید بهشتی برگزار شد. دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی در سال 1376 و توسط محمدرضا ضیایی‌بیگدلی، عضو هیئت علمی گروه حقوق عمومی و بین‌الملل پایه‌گذاری و تأسیس شد.
گزارش تصویری/ بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی(2)‌ مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد تأسیس دانشکد حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رؤسای قبلی این دانشکده در سالن شهید بهشتی برگزار شد.
محمدرضا ضیایی‌بیگدلی در بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی: اولین دانشکده حقوق و علوم سیاسی بعد از انقلاب متعلق به ماست مسئول راه‌اندازی و اولین رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی با ذکر نحوه شکل‌گیری این دانشکده گفت: بیست سال از تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی گذشته است و در واقع دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی اولین دانشکده حقوق و علوم سیاسی پس از انقلاب است.
سید منصور میرسعیدی در بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی: فراز و نشیب‌های زیادی را طی کرده‌ایم رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: وضعیت کنونی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی در بخش‌های مختلف علمی و آموزشی نوید‌بخش آینده درخشان آن است.
حسین سلیمی در بیستمین سالگرد تأسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی: دیگر از «دیو و دد» در دانشگاه علامه خبری نیست/ راه‌اندازی 7 رشته مشترک با دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با یادآوری خاطرات خود از زمان تأسیس دانشکده حقوق این دانشگاه به تلاش‌های نجفقلی حبیبی، رئیس وقت دانشگاه اشاره کرد و خطاب به وی گفت: آقای دکتر حبیبی، انسان‌های بزرگی که در این دانشکده فارغ‌التحصیل شده‌اند همان افراد شریفی هستند که شما و دکتر محسن خلیجی‌اسکویی آرزوی موفقیت آنها را داشتید.