دوشنبه، 1 بهمن 1397 16:15:50
در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد؛

اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی

اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی با حضور اعضای مجمع خیرین کشور و برخی از استادان این دانشگاه، 27 اردیبهشت‌ماه  در دانشکده اقتصاد برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این همایش اعضای مجمع خیرین افطار را مهمان دانشگاه علامه طباطبائی بودند و طی نشستی در سالن همایش‌های دانشکده اقتصاد این دانشگاه به بحث و تبادل نظر پیرامون عملکرد و رویکردهای خیرین دانشگاهی و آموزشی پرداختند.

در این مراسم حبیب‌الله بوبور، رئیس مجمع خیرین کشور، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، محمدرضا کارگری، رئیس هیئت مدیره بنیاد خیرین این دانشگاه، اکبر آخوندی، مدیرعامل بنیاد خیرین دانشگاه علامه، زهرا بهرامن، دبیر کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی و خدیجه نیزاری، عضو مجمع خیرین کشور سخنرانی کردند.

حسین عسگریان ابیانه، معاون اداری-مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و رئیس مجمع خیرین وزارت علوم  و کوروش پرویزیان، زئیس کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری و مدیرعامل بانک پارسیان از دیگر حاضران در این مراسم بودند.

اخبار مرتبط با این گزارش

گزارش تصویری/ اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی/ تقدیر از استادان خیّر اولین همایش بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی با حضور اعضای مجمع خیرین کشور و برخی از استادان این دانشگاه در دانشکده اقتصاد برگزار شد.
حسین سلیمی در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (1) موتور توسعه دانشگاه علامه با تلاش خیرین روشن شد رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به اینکه سریع‌ترین نرخ شتاب توسعه‌دهی در دانشگاه‌های کشور با حضور خیرین شکل گرفت، گفت: مهم‌ترین مشکل دانشجویان دغدغه آینده است که در این زمینه، کمک به حوزه کارآفرینی می‌تواند موتور اقتصاد جامعه را به حرکت درآورده و بذر امید را به دانشگاه تزریق کند.
زهرا بهرامن در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (2) محرومیت‌زدایی علمی-فرهنگی از «دشتیاری» درخشان‌ترین کار دانشجویان علامه دبیر کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی در همایش بنیاد خیرین دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیت این کانون در منطقه دشتیاری پرداخت و گفت: توانستیم محرومیت‌زدایی علمی-فرهنگی را در محروم‌ترین منطقه آموزشی کشور، منطقه دشتیاری استان سیستان و بلوچستان به انجام برسانیم.
اکبر آخوندی در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (3) توسعه شاخص‌های عمرانی دانشگاه در گرو کمک خیرین است مدیرعامل بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به هدف بنیاد خیرین و سیاست مسئولان دانشگاه برای خیرین، گفت: کمک به دانشجویان بی‌بضاعت دانشگاه که با تمام مشکلات مالی و خانوادگی در حال تحصیل هستند و همچنین بورسیه‌های تحصیلی برای کمک به بحث علمی دانشجویان و ایجاد رغبت در فضای دانشگاه از جمله اهداف بنیاد خیرین است.
محمدرضا کارگری در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (4) دولت در مسیر کار خیر سنگ‌اندازی نکند/ اختلاس تبدیل به فرهنگ شده است رئیس هیئت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به فعالیت‌های افتخارآفرین خیرین، گفت: در مسیر کار خیر ما معضلات بسیاری می‌گذارند، پنجاه درصد مدارس را مردم ساخته و تمام خیریه‌ها را مردم اداره می‌کنند؛ مردم ما بهترین مردم روی زمین هستند و ما باید از دولت بخواهیم که در مسیر کار خیر ما سنگ‌اندازی نکند.
حبیب‌الله بوربور در اولین همایش «بنیاد خیرین دانشگاه علامه طباطبائی»: (5) آمادگی حل مشکلات معیشتی دانشجویان را داریم رئیس مجمع خیرین کشور با اشاره به اینکه یکی از نوید‌های دکتر سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی به این مجمع اعطای دکترای افتخاری به دو خیّر شاخص در هر سال است، گفت: برای برطرف کردن مشکلات اساسی دانشگاه علامه می‌توان، فارغ‌التحصیلان این دانشگاه را دور همدیگر جمع کرد و ما نیز آماده همکاری در این زمینه هستیم.