سه شنبه، 27 شهریور 1397 22:50:24
در برج میلاد برگزار شد؛

آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه

به گزارش عطنا، آیین استقبال از دانشجویان نو ورودی دانشگاه علامه طباطبائی، صبح پنجشنبه، ۲۰ مهرماه در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه برگزار شد.

اخبار مرتبط با این گزارش

حسین سلیمی در آیین استقبال از دانشجویان نوورودی: از امروز ما یک خانواده هستیم/ انسان‌های خلاق، دغدغه‌دار و اندیشمند به جای مدرک‌های بی‌محتوا رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با تأکید بر اینکه هر سال دانشجویان جدید امید تازه در دانشگاه به وجود می‌آورند، گفت: چشم امید ما به 4 هزار دانشجوی ورودی جدید است. ممکن است امکانات محدود باشد اما با همین امکانات محدود ستاره‌هایی در دانشگاه علامه‌طباطبائی در سطوح مختلف کشور درخشیدند.
سلیمی بجستانی در آیین استقبال از دانشجویان نوورودی‌: به دانشگاه علامه طباطبائی خوش آمدید/ افتتاح درمانگاه دانشگاه تا 10 روز آینده معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در مراسم آئین استقبال از نوورودی‌ها از افتتاح درمانگاه دانشگاه تا 10 روز آینده خبر داد.
حجت‌الاسلام اکبری اقدم در آئین استقبال از دانشجویان نوورودی: تحصیل در «دانشگاه علامه» در رفتار دانشجو تاثیرگذار است مسئول نهاد رهبری دانشگاه علامه، اظهار کرد: دانشجوی علامه بودن باید یک سری ویژگی خاص داشته باشد، تأثیر تحصیل در دانشگاه علامه باید در رفتار و افکار شما متجلی شود.
حبیب هنری در آئین استقبال از دانشجویان نوورودی: کتابخانه‌ سبز، به زودی افتتاح می‌شود/ بیش از 60 تفاهم‌نامه بین المللی با دانشگاه‌های دنیا داریم معاون پژوهشی دانشگاه علامه، عنوان کرد: کتابخانه مرکزی و اسناد، بیشترین مراکز و پایگاه اطلاعاتی را دارد ضمن اینکه بزرگ‌ترین کتابخانه دیجیتالی کشور است که بالغ بر 700 هزار نسخه کتاب و مقاله در آن موجود است، همچنین بزودی کتابخانه مرکزی دانشگاه با عنوان کتابخانه سبز در سطح خاورمیانه افتتاح می‌شود.
نادر نعمت‌اللهی در آئین استقبال از دانشجویان نوورودی؛ دانشگاه علامه در سطح یک دانشگاه‌های کشور/ مراکز اشتغال عمومی و تخصصی داریم معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی  در آیین استقبال از نورودی‌ها گفت: دانشگاه‌های ایران در 13 سطح رده‌بندی شده است که طی چهار سال گذشته، دانشگاه علامه در سطح یک این دانشگاه‎‌ها بوده است.
گزارش تصویری/ (1) آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
گزارش تصویری/ (2) آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
گزارش تصویری/ (3) آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
گزارش تصویری/ (4) آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
گزارش تصویری/ (5) آیین استقبال از دانشجویان نوورودی دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
فیلم/ گزارش ویدیویی آیین استقبال از نوورودی‌های دانشگاه علامه در برج میلاد آیین استقبال از دانشجویان نوورودی سال ۹۶ دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس دانشگاه و سایر مسئولان در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد. آیین استقبال از دانشجویان نو ورودی دانشگاه علامه طباطبائی، صبح پنجشنبه، ۲۰ مهرماه در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه برگزار شد.