جمعه، 20 تیر 1399 19:05:15
آخرین اخبار
رئیس کارگروه شورای تحول:

فهرست دروس رشته کارشناسی جامعه‌شناسی نهایی شد

رئیس کارگروه علوم اجتماعی شورای تحول، فهرست دروس برنامه کارشناسی جامعه‌شناسی نهایی شده و به زودی سرفصل‌های آن تدوین می‌شود.

به گزارش عطنا، غلامرضا جمشیدی‌ها، در گفت‌وگو با مهر درباره آخرین بازنگری وضعیت رشته جامعه‌شناسی در کارگروه علوم اجتماعی شورای تحول گفت: اخیرا در وزارت علوم تحقیقات و فناوری جلسه‌ای برگزار کردیم که دراین جلسه اصلاحاتی را در برنامه کارشناسی رشته جامعه‌شناسی انجام دادیم.

وی افزود: اصلاحات انجام شده را برای همه دانشگاه‌های سراسر کشور ارسال کردیم تا برای اصلاح و ارتقاء این برنامه، برنامه نظرات خود را به کارگروه متبوع ارائه کنند.

 جمشیدی‌ها ادامه داد: در دو جلسه‌ای که قبل از ماه مبارک رمضان برگزار شد، فهرست دروس برنامه کارشناسی جامعه‌شناسی نهایی شد و از این پس باید برای تدوین سرفصل‌ها خود را آماده کنیم که برخی دانشگاه‌ها آمادگی خود را برای تدوین سرفصل‌ها اعلام کرده اند.

پیش از این، بر اساس مصوبه کارگروه علوم اجتماعی شورای تحول، مقرر شده بود در دوره کارشناسی، چهار رشته مردم‌شناسی، جامعه‌شناسی، برنامه‌ریزی، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین مددکاری و خدمات اجتماعی ذیل عنوان «علوم اجتماعی» ارائه شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *