پنجشنبه، 11 اردیبهشت 1399 15:58:31
آخرین اخبار

تعطیلی کلاس‌های گروه ارتباطات آزاد به احترام استاد قندی

کلاس‌های درسی گروه ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات، امروز به احترام استاد قندی تشکیل نشد.

به گزارش عطنا و به نقل از ایسنا، سلطانی فر مدیر گروه ارتباطات واحد علوم‌ و تحقیقات دانشگاه آزاد از تعطیلی تمام کلاس های درسی این واحد دانشگاهی به احترام درگذشت حسین قندی مدرس ارتباطات و روزنامه نگاری خبرداد.

حسین قندی، استاد ارتباطات و روزنامه‌نگاری عصر روز پنجشنبه ۳ اردیبهشت در سن ۶۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. وی یکی از تاثیرگذارترین استادان روزنامه‌نگاری کشور در سه دهه گذشته بود .

قندی متولد اسفند ۱۳۳۰ در سبزوار و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بین‌الملل از آمریکا بود که از اوایل دهه‌ی ۵۰ تا اوایل دهه ۹۰ نزدیک به ۴۰ سال فعالیت و تدریس روزنامه‌نگاری را در کارنامه خود داشت.

وی علاوه بر سال‌ها تدریس علوم ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی و آموزش صدها خبرنگار و روزنامه‌نگار شاغل در روابط عمومی‌ها و رسانه‌های کشور، در حوزه خبر جراید کثیرالانتشار نظیر کیهان، ابرار، اخبار، انتخاب و جام جم مسئولیت داشت و به خاطر تسلط و نوآوری‌های ویژه در این زمینه به «سلطان تیتر» شهرت پیدا کرد.

از استاد حسین قندی تألیفات متعددی چاپ و منتشر شده که کتب تخصصی «روزنامه نگاری نوین»، «مقاله نویسی در مطبوعات» «روزنامه نگاری تخصصی» و «تخیل در روزنامه‌نگاری» از مهم ترین آنهاست.

مراسم تشییع حسین قندی، استاد و پیشکسوت روزنامه‌نگاری کشورمان، صبح امروز از مقابل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه برگزار شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *