یکشنبه، 22 تیر 1399 03:43:31
آخرین اخبار
به مناسبت گرامیداشت هفته آموزش برگزار شد؛

اردوی دانشجویان برتر بیمه اکو در کاشان

اردوی تفریحی دانشجویان برتر موسسه بیمه اکو دانشگاه علامه به شهر کاشان با همراهی برخی از استادان این دانشکده در مکان‌های تاریخی و قدیمی این شهر صورت گرفت.

به گزارش عطنا، این بازدید یک روزه در تاریخ جمعه، ۲۲ اردیبهشت‌ماه به مناسبت گرامی‌داشت هفته آموزش و مقام معلم به پیشنهاد سعید اسلامی بیدگلی عضو هیئت علمی دانشکده برای تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان دختر کارشناسی مدیریت بیمه و کارشناسی ارشد بیم‌سنجی موسسه بیمه اکو صورت گرفت.

بازدیدها از امکان دیدنی شهر کاشان شامل خانه‌های تاریخی بروجردی‌ها، عامری‌ها، طباطبایی‌ها، حمام قدیمی سلطان احمد و محله قدیمی شهر کاشان بود که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت که در این رابطه، رئیس موسسه آموزش عالی بیمه اکو، آتوسا گودرزی، بیان کرد: با توجه به پتانسیل بالای تاریخی، مذهبی و گردشگری شهرهای ایران در صورت تداوم همکاری و مساعدت مسئولان دانشگاه، موسسه بیمه اکو آماده تکرار این قیبل برنامه‌ها است.

در این سفر آتوسا گودرزی، رئیس دانشکده، رضا افقی، معاون پژوهشی دانشکده، سعید اسلامی بیدگلی و سعید شکوهی، عضو هیئت علمی دانشکده، و مسئول امور دانشجویی و روابط عمومی دانشکده دانشجویان را همراهی می‌کردند و با بهره‌گیری از راهنمایان محلی با جامعه شهری و دیوانی یک صد ساله شهر تاریخی و مذهبی کاشان آشنا شدند.

عکس: جواد عرفانیان

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *