یکشنبه، 11 خرداد 1399 01:39:53
آخرین اخبار
امیر زندمقدم در گفت‌وگو با عطنا مطرح کرد:

تخفیف ۲۰ درصدی غرفه علامه در نمایشگاه کتاب/حمایت از رساله و پایان‌نامه دانشجویان در دستور کار

رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی گفت: ما طبق آیین‌نامه‌های خود، تخفیف‌های دانشجویی را برای دانشجویان، استادان و کارمندان در نظر گرفته‌ایم که تا سقف ۲۰ درصد است.

به گزارش عطنا، امیر زند مقدم، رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار عطنا، گفت: امسال حدود ۲۰۰ عنوان کتاب را عرضه کردیم که از این کتاب ها حدود ۶۰ جلد چاپ جدید هستند که نسبت به سال ۹۴ افزایش یافته است.

وی ادامه داد: از بین این ۲۰۰ کتاب، تعدادی از آنها دارای مخاطبین بیشتری هستند که به همین دلیل به تعداد بیشتری نیز عرضه می‌شوند.

زند مقدم در جواب این سوال که چه تسهیلاتی را در نمایشگاه برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در نظر گرفته‌اید، بیان کرد: ما طبق آیین‌نامه‌های خود، تخفیف‌های دانشجویی را برای دانشجویان، استادان و کارمندان در نظر گرفته‌ایم که تا ۲۰ درصد است، در کنار این موارد دانشجویان دانشگاه‌های دیگر نیز می‌توانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.

رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی، تصریح کرد: همکارانی که با انتشارات دانشگاه علامه کار می‌کنند، می‌توانند از دانشگاه های دیگر نیز باشند و البته با وجود این که اولویت با دانشگاه علامه است، ولی به طور متوسط در هر جلسه از شورای انتشارات دانشگاه یک اثر از خارج دانشگاه داریم که بررسی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های مختلف اعتماد زیادی به انتشارات دانشگاه علامه دارند وکارهای زیادی را برای ما می‌فرستند.

امیر زند مقدم در پایان با اشاره به حمایت از رساله و پایان‌‌نامه‌های دانشجویان اظهار کرد: ما در حال تهیه شیوه‌نامه‌ای درباره کتاب‌های دانشجویی هستیم که تا ما‌ه‌های آینده نهایی شده و شاخه‌ای دانشجویی هم ایجاد می‌شود تا از آثار دانشجویی حمایت لازم به عمل بیاید.

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *