جمعه، 20 تیر 1399 11:57:56
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

«بررسی آزادی رسانه در دولت یازدهم» در دانشگاه علامه

مناظره دانشجویی «بررسی آزادی رسانه در دولت یازدهم» از سلسله مناظره‌های دانشجویی توسط انجمن علمی_دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، این مناظره دانشجویی شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه با حضور فعالان دانشجویی در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

در این مناظره دانشجویی فاطمه قوتی، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی این دانشگاه و حمید حشمتی، دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی دانشگاه علامه و کارشناس رسانه سیاسی و ملی (شبکه) افق و عضو تیم مطالعات سیاسی به عنوان مدافعان دولت یازدهم سخنرانی کردند.

محمد خجسته، دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی و مدیرمسئول نشریه جریان و فعال رسانه‌ای و اجتماعی و کیاوش کلهر، دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی و عضو هیئت تحریریه نشریه جریان و فعال رسانه‌ای و اجتماعی به عنوان منقد به سخنرانی پرداختند.

دکتر علیرضا کوهکن، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان ناظر در این مناظره دانشجویی حضور داشت.

در پایان این مناظره دانشجویی، برخی دانشجویان حاضر در جلسه سئوالات خود را از دانشجویان منتقد و دانشجویان مدافع عملکرد دولت در حوزه رسانه مطرح کردند.

مشروح این مناظره دانشجویی به زودی در سایت عطنا منتشر می‌شود.

گزارش تصویری:

عکس: شقایق صفی‌خانی

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *