سه شنبه، 23 دی 1399 11:18:10
گزارش تصویری/

سومین روز جشنواره فرصت های شغلی «روشنا» و برگزاری کارگاه آموزشی

در ادامه رویداد کارآفرینی جشنواره روشنا، کارگاه «بازی‌های جدی» و ماهیت‌شناسی، ابعاد و نمونه‌های موفق، با همکاری شرکت «دایرک» و مرکز کارافرینی دانشگاه علامه برگزار شد.

به گزارش عطنا، این کارگاه که صبح امروز، ۱۱ اردیبهشت‌ماه در تالار شورای دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، درباره «بازی‌های جدی»، به عنوان شاخه‌ای از بازی‌های دیجیتال که هدف آن سرگرمی محض نیست، صحبت به میان آمد و تاکید شد که سلامت، توانبخشی و آموزش را می‌توان به کمک بازی‌ و سرگرمی دنبال کرد.

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) واسطه‌ای بین صنعت و دانشگاه است که فعالیت‌های اصلی آن تقویت مبانی نظری در ارتباط با دانشگاه‌ها و ارائه گزارش‌های آماری به فعالان و سیاست‌گذاران برای شناسایی این صنعت است.

در این کارگاه یک‌روزه ابعاد نظری و بحث تجاریسازی بازی‌های دیجیتال با معرفی نمونه‌های موفق آن مطرح شد تا آغاز راهی برای شروع کارهای پژوهشی باشد.

مرتضی جمشیدی سرپرست تحقیقات بازار، فرزانه شریفی مدیر روابط عمومی و حامد نصیری معاون توسعه کسب وکار مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال(دایرک)، مربیان این کارگاه بودند.

نصیری درباره این کارگاه به خبرنگار عطنا گفت: کارگاهی که امروز برگزار شد صرفا جهت آشنایی اولیه با بازی‌های دیجیتال خصوصا بازی‌های جدی است و علاقمندان می‌توانند با شرکت در سایر دوره‌ها گواهی مربوط را اخذ کنند.

گفتنی است چهارمین جشنواره فرصت‌های شغلی «روشنا» با حضور شرکت‌های خصوصی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی با مسابقه سخنرانی و حضور دانشجویان در غرفه‌های کارآفرینی همراه بود.

تصاویری از این کارگاه در زیر می آید؛

عکس: ریحانه مهیاری- عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *