یکشنبه، 21 دی 1399 22:33:28
معاون منابع انسانی شرکت ایرانسل بیان کرد:

در انتخاب شغل از انتخاب همسر نیز بیشتر دقت کنید

بهنام نجاری در جمع دانشجویان دانشگاه علامه تأکید کرد: در انتخاب شغل از انتخاب همسر نیز بیشتر دقت کنید چون شما روزی بین هشت تا ۹ ساعت کار می‌کند و چهار تا پنج ساعت در خانه و کنار همسرتان هستید.

به گزارش عطنا، بهنام نجاری شنبه ۹ اردیبهشت‌ماه در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فرصت‌های شغلی «روشنا» در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری، اظهار کرد:‌ واقعیت این است که در مسیر آمدن به دانشگاه و جشنواره روی این فکر می‌کردم که درمورد چه موضوعی صحبت کنم.

وی درباره همین موضوع ادامه داد: وقتی دیدم مدعوین حاضر دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، استادان دانشگاه و مدیران شرکت‌ها هستند، هیچ موضوعی را پیدا نکردم که بین این سه قشر مشترک باشد تا درمورد آن صحبت کنم.

نجاری خاطرنشان کرد: از تمامی مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی که این زمینه را فراهم کردند تا شرکت‌ها با دانشجویان از نزدیک ارتباط برقرار کرده و انتظارت خود را به گوش آنها برسانیم، تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه حضور شرکت‌ها در اینگونه جشنواره‌ها برای تبلیغات و معرفی نیست، گفت: هدف ما ارتباط نزدیک با دانشجویان با توجه به صرفه‌جویی در هزینه و زمان است.

معان منابع انسانی شرکت ایرانسل خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم بیان کرد: دانشجویان حتماً شغلی را انتخاب کنند که از انجام دادن آن لذت می‌برید.

وی درباره همین موضوع تصریح کرد: در انتخاب شغل از انتخاب همسر نیز بیشتر دقت کنید چون شما روزی بین هشت تا ۹ ساعت کار می‌کنید و چهار تا پنج ساعت در خانه و کنار همسرتان هستید.

نجاری با اشاره اینکه انتخاب شغل بسیار مهم است و باید درمورد آن بررسی‌های لازم را کاملاً انجام دهید، یادآور شد: اگر شغل خود را با رضایت و لذت بردن از آن انتخاب کنید، دیگر کار نمی‌کنید بلکه بازی می‌کنید و از آن لذت می‌برید و در کنار خانواده خود نیز حضور دارید.

معاون منابع انسانی شرکت ایرانسل از دانشجویان دعوت کرد تا با همکاری و حضور در این شرکت با فرهنگ، ارزش‌ها، رفتارهای حیاتی و مواردی از این قبیل آشنا شوند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *