چهارشنبه، 24 دی 1399 23:30:28
مدیر بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد:

بهترین شغل برای دانشجویان مشاوره بیمه عمر است/ اولین اصل در بیمه حفظ حسن رابطه است

بهروز نیرومند در دانشگاه علامه با اشاره به اینکه بهترین شغل در کشور ما مشاوره و نمایندگی بیمه‌های زندگی است، افزود: چون جامعه درمورد این نوع بیمه اطلاعات کاملی ندارد و با آن ناآشنا و غریبه است، بازار بکر و دست‌نخورده‌ای برای کار به خصوص برای دانشجویان است.

به گزارش عطنا، بهروز نیرومند شنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فرصت‌های شغلی «روشنا» در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری، گفت:‌ بسیار خوشحالم که در این جشنواره و در جمع دانشجویان و دانشگاهیان حضور پیدا می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه صنعت بیمه در هر جامعه‌ای آخرین لحظه از نفس می‌افتد، افزود: چون تا زمانی که صنایع سرپا است بیمه هم فعال بوده و به خدمت‌گزاری می‌پردازد.

نیرومند با اشاره به برگزاری جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا، اظهار کرد: من از سخنان دکتر الفت، رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی سرمشق می‌گیرم و درمورد فرصت‌های شغلی که صنعت بیمه می‌تواند برای دانشجویان فراهم کند صحبت می‌کنم.

وی تصریح کرد:‌ مدتی است، دولت‌مردان ایران به این باور رسیده‌اند که امنیت و تأمین برای افراد جامعه در سطح پایینی قرار دارد و باید چاره‌ای برای این امنیت خاطر اندیشیده شود تا ضمن افزایش میزان آن، آحاد جامعه به آرامش برسند.

مدیر بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد با بیان اینکه دولت برای ایجاد این آرامش خاطر دست به دامن صنعت بیمه شده و از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی خواسته‌اند برای آن چاره‌اندیشی کنند، گفت: در همه جای دنیا یک رشته بیمه، تحت عنوان بیمه‌های زندگی مرسوم شده است.

وی درباره همین موضوع ادامه داد: متأسفانه حضور این نوع بیمه در کشور ما کم‌رنگ و در برخی از جاها نیز بی‌رنگ است و به همین دلیل تلاش شده است تا این رشته بیمه را در سطح جامعه توسعه و گسترش دهیم و از این طریق امنیت و تأمین برای آحاد جامعه فراهم شود.

نیرومند با بیان اینکه در زمینه بیمه زندگی ۳۰ ظرفیت در سطح کشور فعالیت کرده که خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند، گفت:‌ در بیمه پاسارگاد اسم این رشته را بیمه عمر و تأمین آتیه نامگذاری کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم که تأمین امنیت برای آینده مردم به صورت واقعی اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه این رشته بیمه که اصطلاحاً مختلط نام داشته و به شرط فوت و حیات است، افزود: در هر دو حالت شخصی که بیمه می‌شود، منتفع شده و در کنار آن از محل حق بیمه‌های که پرداخت می‌کند، مبلغی را برای او اندوخته و یک پس‌انداز طلایی برای او شکل گرفته تا در پایان دوره از آن استفاده کند.

مدیر بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد اظهار کرد: ارتباط بیمه عمر و تأمین آتیه با جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا این است که چون مردم ما با حوزه بیمه آشنایی ندارند، می‌طلبد با همکاری دانشجویانی که به دنبال شغل هستند برای توسعه و گسترش این نوع بیمه گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان در دانشگاه دوره‌های آموزشی را طی می‌کنند تا در آینده وارد جامعه و بازار کار شوند، گفت: جوانان پایه‌های مملکت هستند و با شور جوانی می‌توانند در جهت توسعه و گسترش یک فعالیت همکاری داشته باشند.

نیرومند خاطرنشان کرد: فعالیت در صنعت بیمه به خصوص بیمه‌های عمر و تأمین آتیه به دلیل نداشتن قوانین خشک اداری، زمان‌بندی خاص، قوانین دست و پاگیر و مواردی از این قبیل متناسب با وضعیت دانشجویان در حال تحصیل است.

وی با بیان اینکه در صنعت بیمه عمر و تأمین آتیه، همه چیز در اختیار شما است، گفت: آموزش‌های لازم را نیز ما ارائه می‌دهیم تا دانشجویان در جهت گسترش، توسعه و اطلاع‌سانی از این نوع بیمه در جامعه فعالیت کنند.

مدیر بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد با اشاره به اینکه بهترین شغل در کشور ما مشاوره و نمایندگی بیمه‌های زندگی است، افزود: چون جامعه درمورد این نوع بیمه اطلاعات کاملی ندارد و با آن ناآشنا و غریبه است، بازار بکر و دست‌نخورده‌ای برای کار است.

وی اذعان کرد: شغل و حرفه مشاوره بیمه عمر، محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند و زمان آن نیز در اختیار شما است.

نیرومند با بیان اینکه بهترین شغل برای دانشجویان نیز همین مشاوره بیمه عمر است، افزود: این نوع فعالیت چون به صورت تمام‌وقت نیست و دانشجویان می‌توانند به صورت بهینه و با توجه به وقت خود برای آن برنامه‌ریزی و درآمد خوبی کسب کنند که حتی برخی از آن‌ها نجومی است.

مدیر بیمه‌های عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد یادآور شد: اولین اصل در بیمه حفظ حسن رابطه است و تلاش می‌کنیم، همیشه با صداقت و خلوص نیت حرکت کنیم.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *