سه شنبه، 24 مهر 1397 01:45:13
آخرین اخبار
محمدحسین امید خبر داد؛

اختصاص اعتبار برای طرح‌های کلان ملی از بودجه جدول ۱۴ / طرح‌های کلان ملی اعتبار مستقلی ندارد

سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: بودجه طرح‌های کلان ملی از اعتبارات جدول ۱۴ در نظر گرفته شده و اعتبار مستقلی ندارد.

به گزارش عطنا، محمدحسین امید سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بودجه اختصاص یافته به طرح‌های کلان ملی در وزارت علوم اظهار داشت: هر سال برای طرح‌های کلان ملی یک بودجه اختصاصی تعلق می‌گرفت، اما در سال ۹۵ بر طبق قانون بودجه جدول ۱۴، هفت هزار میلیارد تومان قرار بود بخشی از اعتبارات را از محل اوراق ابلاغ شود، ولی متأسفانه تا به امروز به نتیجه‌ای نرسیده است.

وی بیان کرد: اگر در همین فرصت باقی مانده بودجه جدول ۱۴ به نتیجه‌ای برسد و محقق شود برای طرح‌های کلان ملی از همین جدول بودجه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم عنوان کرد: طرح‌های کلان ملی باید به صورت متمرکز در شورای عتف قرار بگیرد و اعتبار این طرح‌ها توسط این شورا اختصاص پیدا کند.

وی گفت: طرح‌های کلان ملی اعتبار مستقلی ندارد و همه اعتبارات خود را از سال ۹۵ از بودجه جدول ۱۴ و با دستور شورای عتف می‌گیرد.

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *