چهارشنبه، 29 خرداد 1398 06:30:47
آخرین اخبار

شیوه نامه اجرایی انتخاب اتاق نمونه

به مناسبت هفته خوابگاه ها که اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود، مسابقه انتخاب اتاق نمونه آغاز شد که علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند جهت ثبت نام خود و اتاق مورد نظر اقدام کنند.

به گزارش عطنا، در اطلاعیه دانشگاه علامه طباطبائی آمده است؛ گذراندن بهترین روزهای زندگی در بهترین محیط علمی و فرهنگی (دانشگاه) نعمتی است که شایسته­ سپاسگزاری فراوان است. هفته خوابگاه­ها، بهانه­ای است که در آن به خاطر داشته باشیم که برای تامین رفاه، آسایش و سلامت برگزیدگان جامعه خدمت می­کنیم و عزیزان دانشجو نیز به یاد زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم دانشگاه باشند.

در این میان شاید کسی نیست که در مورد ضرورت کار فرهنگی و فرهنگسازی در زمینه­های گوناگون شائبه­ای داشته باشد و شاید اختلاف نظر، تنها در نوع و نحوه انجام این امور است. با توجه به اینکه کار فرهنگی از ظرافت خاصی برخوردار است در این راستا می­طلبد متولیان امر فرهنگسازی بهداشت و سلامت یعنی مراکز بهداشت و درمان و مشاوره در دانشگاه­ها، بر اساس مخاطب شناسی، کار فرهنگی ثاثیر گذار انجام دهند.

لذا در راستای ارتقاء سطح بهداشت خوابگاه­های دانشجویی و فرهنگ سازی موازین بهداشتی و سبک زندگی سالم، آیین نامه انتخاب و معرفی اتاق نمونه دانشجویی از نظر بهداشت و سلامت تدوین می­گردد.

 دریافت فرم اتاق نمونه

 دریافت فرم خودارزیابی

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *