پنجشنبه، 23 آبان 1398 07:54:40
آخرین اخبار
رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی خبرداد:

دریافت آثار نهمین جشنواره فارابی به صورت الکترونیکی

رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی گفت: آثار ارسالی برای نهمین دوره جشنواره ویژه علوم انسانی «فارابی» به صورت الکترونیکی دریافت می شود.

به گزارش عطنا به نقل از پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی، حسین میرزایی گفت: دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی از اوایل اسفندماه سال گذشته فعالیت خود را برای دریافت آثار پژوهشگران به صورت الکترونیکی آغاز کرده است.

وی افزود: تاکنون هشت دوره جشنواره فارابی توسط وزارت علوم و با همکاری یونسکو، آیسسکو و بنیاد ملی نخبگان برگزار شده است.

رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: نهمین دوره این جشنواره نیز همانند سال های گذشته شامل آثار پژوهشی در حوزه های گزارش نهایی پژوهش، کتاب، رساله دکتری و پایان نامه کارشناسی ارشد در ۱۲ گروه علمی خواهد بود.

میرزایی بیان کرد: در بخش بین الملل این جشنواره نیز در حوزه های اسلام­ شناسی و ایران شناسی برگزار می شود.

وی اضافه کرد: اختتامیه هشتمین دوره جشنواره فارابی بهمن ماه سال گذشته با حضور رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران با موفقیت به کار خود پایان داد و امید است اختتامیه دوره نهم این جشنواره نیز پس از دریافت آثار و ارزیابی در نیمه دوم سال جاری برگزار شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی فارابی تا پایان اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ است و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.farabiawarb.ir ثبت نام خود را تکمیل کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *