یکشنبه، 21 دی 1399 21:59:55
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران:

فعلا به کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر فکر نمی‌کنم

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: فعلا به کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر فکر نمی‌کنم و ذهن من تنها درگیر یک چهارشنبه‌سوری بی‌خطر است.

به گزارش عطنا، جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره اخباری مبنی بر شرکت وی در انتخابات شورای شهر تهران و حضور در لیست اصولگرایان گفت: من اصلاً نمی‌دانم ثبت‌نام و انتخابات شورای شهر چه زمانی است که اسم من وارد لیست شده باشد.

وی ادامه داد: اگر این موضوع صحت دارد بروند از افرادی که این لیست را بسته‌اند، بپرسند که آیا شما نام جلال ملکی را وارد لیست خود کرده‌اید و چرا وی از این موضوع خبر ندارد؟

ملکی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمام توجه‌ام معطوف به موضوع چهارشنبه‌سوری است، اظهار کرد: در حال حاضر از طرف کمپین‌های فعال در حوزه چهارشنبه‌سوری و مدارس از من دعوت می‌شود که در این کمپین‌ها حضور داشته باشم و من نیز از این موج استفاده می‌کنم تا روز چهارشنبه‌سوری را بدون حادثه پشت سر بگذاریم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با تاکید بر اینکه من به این موضوع فکر هم نمی‌کنم، تصریح کرد: در این زمینه پیشنهاد یا صحبتی با من نشده است و در حال حاضر فرصتی برای فکر کردن بهاین مسائل ندارم و تمام هم و غم من آن است که به احترام خون شهدای آتش‌نشان چهارشنبه‌سوری را بدون حادثه پشت سر گذاشته و مسئولیتی که خون این شهدا بر گردن ما گذاشته است به انجام برسانیم.

وی با بیان اینکه حضور در شورای شهر موضوعی است که نیاز به فکر دارد و نمی‌توان در چنین مسائلی بی‌گدار به آب زد، تصریح کرد: من هیچ فکری در این خصوص نمی‌کنم و اینکه می‌گویند نامش وارد لیست شده را تکذیب می‌کنم.

ملکی عنوان کرد: من سیاسی نیستم و نمی‌دانم ‌آیا لیستی برای حضور در شورای شهر بسته شده یا خیر اما این موضوع را باید از افراد ذیربط بپرسیم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: از نظر من این نوع شایعه‌پراکنی‌ها ثمره اقدامات افرادی است که علاقه‌ای به سامان گرفتن بحث ایمنی شهر ندارند، زیرا هر زمان صحبتی در مورد ایمنی می‌شود، برخی می‌خواهند تمرکز افراد را بر هم بزنند تا حواس مردم از این موضوع پرت شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *