دوشنبه، 22 دی 1399 11:37:02
بهار خنده می‌کند؛

آغاز ثبت‌نام جشن دانش‌آموختگان دانشگاه علامه طباطبائی

دانش‌آموختگان ورودی ۹۰ در مقطع کارشناسی و دکتری و ورودی ۹۲ در مقطع کارشناسی ارشد، می‌توانند جهت حضور در جشن بزرگ این دانشگاه که فروردین سال ۹۶ برگزار می‌شود، مراحل ثبت‌نام را از هشتم اسفند‌ماه شروع کنند.

به گزارش عطنا، دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه‌ای آورده است؛ نظر به استقبال دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری جشن دانش آموختگی دانشگاه، معاونت فرهنگی، اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد؛ آئیندانش ‏آموختگاندانشگاه را به صورت یکپارچه برگزار کند، به همین منظور از دانشجویان فارغ التحصیل دعوت می­ شود در صورت تمایل به شرکت در این مراسم، با مطالعه دقیق موارد زیر نسبت به ثبت‏ نام جهت حضور در مراسم اقدام کنید.

شرایط ثبت نام:

تمامی دانش آموختگان دانشگاه علامه طباطبائی که تاریخ ورود به دانشگاه آنان در مقطع کارشناسی سال ۱۳۹۰ و مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۳۹۲ و دکتری سال ۱۳۹۰می باشند، مجاز به ثبت نام در این جشن هستند.

(رتبه های برتر نیاز به ثبت نام نمی باشند.)

تاریخ شروع ثبت نام از ۸ اسفند ۱۳۹۵

تاریخ پایان ثبت نام: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵   (البته در صورتی که ظرفیت سالن قبل از این تاریخ تکمیل گردد، ثبت نام زودتر پایان می‏ یابد.)

تذکرات مهم:

 • باتوجه به تغییر آدرس و تلفن برخی از دانش آموختگان، امکان برقراری تماس و ارسال اطلاعیه برای آنها میسر نگردید. لذا از شما دانش ‏آموخته محترم خواهشمند است به نحو مقتضی دیگر دوستانتان را نیز در جریان برگزاری جشن قرار دهید.
 • رتبه های برتر (اول، دوم، سوم ) رشته های تحصیلی نیاز به ثبت نام ندارند.
 • پیگیری اطلاعیه‏ های ستاد برگزاری مراسم (جدول زمانبندی برنامه‏ های جشن و جزئیات آن) از طریق بخش اخبار سایت دانشگاه علامه طباطبائی (http://atu.ac.ir ) الزامی است.
 • در تمامی مراحل حضور در دانشگاه، رعایت شئونات اسلامی و ضوابط دانشگاهی ضروری است.
 • امکان اسکان فارغ‏ التحصیلان و یا همراهان آنها در روزهای قبل و یا بعد از زمان برگزاری جشن وجود ندارد.
 • به سوالات تلفنی صرفاً در ساعات اداری (۸ الی ۱۲ و ۱۳ الی۱۶) پاسخ داده می ­شود.
 • اسامی رتبه های برتر از طریق معاونت آموزشی دانشگاه ارائه شده است، جهت اعتراض به اسامی اعلام شده خواهشمند است از طریق معاونت آموزشی دانشگاه پیگیری فرمائید.

مراحل ثبت نام:

–         ثبت نام جشن دانش آموختگان صرفاً از طریق سایت مرکز آموزش دانشگاه به آدرس www.atue.ir  ،  قسمت دانش آموختگان صورت می­ گیرد.

–         مجدداً تاکید می‏ شود با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با افرادی است که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و با اتمام ظرفیت، ثبت ‏نام متوقف خواهد شد.

–          ثبت  نام فقط از طریق کامپیوتر صورت پذیرد، با موبایل یا تبلت امکان پذیر نمی باشد.

–          تمامی فیلدها ی مربوطه پر شود.

–         ثبت نام برای هر دانشجو به صورت جداگانه صورت پذیرد.

–         هنگام پرداخت هزینه گزینه ی انتقال به سایت را کلیک کنید.

–         برگه مربوط به پرداختی هزینه را در مرحله آخر پرینت گرفته و حتماً باید شماره تراکنش پرداخت در داخل برگه قید شده باشد.

–         موقع ثبت نام و پرداخت هزینه وارد کردن آدرس ایمیل الزامی است. تمامی اطلاعات ثبت نامی شما به ایمیلتان ارسال می شود.

–         پرداخت هزینه شرکت در جشن مطابق مبالغ اعلامی به شرح ذیل می باشد.

(امکان استرداد وجوه واریزی بیشتر از مبالغ مصوب به هیچ وجه امکان پذیر نمی ‏باشد.)

توضیح مرحله پرداخت هزینه:

هزینه شرکت در مراسم: دانشجویان رتبه های برتر اول، دوم، سوم مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیاز به واریز مبلغ برای خود و همراهان به حساب دانشگاه نمی باشند (جهت اطلاع از اسامی رتبه های برتر به فایلی که از طریق سایت دانشگاه همراه با خبر بارگزاری شده است مراجعه نمایید.)، هزینه ی ثبت نام دیگر فارغ التحصیلان شرکت کننده (به غیر از رتبه های برتر) معادل ۲۰۰۰۰۰ ریال (معادل بیست هزار تومان)، می‏ بایست از طریق درگاه پرداخت آنلاین در سایت مرکز آموزش، پرداخت شود.

 • هر دانشجو حداکثر می تواند دو نفر از اعضای خانواده را به عنوان همراه داشته باشد. قابل ذکر است : ( هزینه یک دانشجو ۲۰۰۰۰ تومان، هزینه یک دانشجو با یک همراه خانواده ۳۵۰۰۰ تومان، هزینه یک دانشجو با دو همراه خانواده ۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

لازم به ذکر است هزینه ثبت نام شامل ارائه خدمات ذیل است:

 • پذیرایی
 • سرویس برگشت به میادین اصلی شهر بعد از مراسم
 • ارائه ی فیلم برگزاری مراسم (۱ ماه بعد از مراسم)
 • اجاره کردن لباس دانش آموختگی برای تمامی دانشجویان
 • اهدا بج سینه (نشان دانشگاه)
 • اهدا سوگند نامه مخصوص دانش آموختگی

همچنین آتلیه عکاسی جهت انداختن عکس یادگاری خانوادگی و یا دوستانه به صورت آزاد مهیا خواهد بود.

    تندیس مخصوص دانش آموختگی فقط به رتبه های اول دانشگاه بصورت رایگان اهدا می شود. ضمناً به تمامی رتبه های برتر اول، دوم و سوم تمامی رشته های تحصیلی هر ۳ مقطع(کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری)  لوح دانشجوی برتر با امضا ریاست محترم دانشگاه  اهدا می شود.

     نکات ضروری:

 • پرینت ثبت نام مجوز پذیرش شما در روز جشن خواهد بود لذا آن را نزد خود نگه دارید.
 • به مراجعین حضوری صرفا در ساعات اداری (۸ الی ۱۲ و ۱۳الی ۱۶) پاسخ داده می‏ شود.
 • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در هنگام کلیه مراجعات حضوری الزامی است.
 • جهت دریافت لباس فرم دانش آموختگی در روز برگزاری جشن خواهشمندیم کارت معتبر (ملی، شناسنامه، گواهینامه ….) همراه داشته باشید.
 • لباس فرم دانش‌آموختگی برای مراسم در اختیار تمامی دانشجویان در هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری قرار خواهد گرفت،که پس از پایان برنامه تحویل گرفته می شود.
 • تصاویر خاطره انگیز دوران تحصیل خود در دانشگاه علامه را با ذکر نام خود و دانشکده و رشته تحصیلی برای ساخت کلیپ جهت نمایش در جشن دانش آموختگان به ایمیل ذکر شده ارسال فرمائید. ضمناً به بهترین تصویر برگزیده جایزه نفیس اهدا خواهد شد.
 • زمان برگزاری جشن: روز پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶   از ساعت ۱۴ الی ۱۸

پیگیری سوالات، ابهامات و مشکلات:

   در صورت بروز هر گونه مشکل، و یا داشتن هرگونه سوالی در ارتباط با مراسم جشن می‏توانید از راه ‏های زیر با دبیرخانه تماس حاصل کنید:

۱.  از طریق ایمیل: می‏ توانید پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را از طریق آدرس ایمیلdaneshamokhteh.atu@gmail.com بیان نموده و ضمن آگاهی از اخبار و اطلاعات حواشی جشن دانش آموختگان، در اسرع وقت از پاسخ سوالات خود مطلع شوید.

۲.  تلفنی: تلفن‏ های دبیرخانه برگزاری جشن دانش آموختگان : ۸۸۹۰۰۰۲۷-۰۲۱

۳.  مراجعه به آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان کریمخان، نبش آبان شمالی، معاونت فرهنگی، اجتماعی  دانشگاه علامه طباطبائی، طبقه۵، دبیرخانه جشن فارغ التحصیلی.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *