جمعه، 20 تیر 1399 15:08:53
آخرین اخبار
قابل توجه دانشجویان دوره دکتری روزانه؛

شرایط وام ویژه دکتری اعلام شد

صندوق رفاه دانشجویان طی اطلاعیه‌ای شرایط متقاضیان وام ویژه دکتری روزانه را اعلام کرد.

به گزارش عطنا، طبق دستورالعمل اداره رفاه دانشجویان دانشگاه‌طباطبائی این صندوق، تمامی دانشجویان روزانه مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته می‌‌توانند در صورت داشتن شرایط، نسبت به درخواست خود از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان اقدام کنند.

همچنین این متقاضیان باید از تاریخ ۱۳۹۵/۷/۲۵ لغایت ۱۳۹۵/۸/۲۰ اصل مدارک را جهت الصاق در سیستم صندوق رفاه دانشجویان به امور دانشجویی دانشکده تحویل دهند.

مقام عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و برنامه ریزی صندوق رفاه دانشجویان، مبنی بر بهره مندی ، طبق دستورالعمل الصاقی، خواهشمند است در صورت داشتن نسبت به درخواست خود را از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایند. و اصل مدارک را جهت الصاق در سیستم صندوق رفاه دانشجویان به امور دانشجویی دانشکده تحویل نمایند.

شایان ذکراست امکان پرداخت همزمان وام تحصیلی و وام ویژه دکتری در این مرحله میسر نبوده، و تاریخ فوق الذکر قابل تمدید نمی باشد.

خلاصه شرایط در فایل پیوست به شرح زیر است:

۱- به تمامی دانشجویان دکترای روزانه که بصورت تمام وقت شاغل به تحصیل هستند و بورسیه نمی باشند. وام ویژه دکتری تعلق می‌گیرد.

۲- وام ویژه دکتری ۳ بار در طول سال تحصیلی با فاصله سه ماه یکبار پرداخت می‌گردد.

۲- سپردن تعهد محضری مطابق دستورالعمل صندوق رفاه دانشجویان با دو ضامن طبق ضوابط موجود در صندوق رفاه می باشد. در صورتیکه دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، سند تعهد محضری داشته باشد و حداکثر سه سال از تاریخ ثبت سند نگذشته باشد، موظف به اخذ سند تعهد رسمی با حداقل یک ضامن کارمند رسمی یا پیمانی یا بازنشسته با ارائه گواهی کسر از حقوق تهیه و به امور دانشجویی دانشکده مربوطه تحویل دهند.

۳- مبلغ وام به دو شیوه می باشد: الف مبلغ ۶/۵۰۰/۰۰۰ ریال به ازای هرماه برای دانشجویان واجد شرایط ب: ۷/۵۰۰/۰۰۰ریال به ازای هرماه برای دانشجویانی که علاوه بر واجد شرایط بودن موضوع رساله آنها با شرایط مصوب صندوق: کاربردی و مورد تایید دانشگاه و تاییدیه شورای پژوهشی دانشگاه را داشته باشد. تعلق می‌گیرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *