سه شنبه، 23 دی 1399 21:24:23
فراخوان بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه منتشر شد؛

ثبت‌نام در بیست‌وپنجمین جشنواره دانشجوی نمونه از اول آبان‌ماه

بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه بر اساس آیین‌نامه و شیوه‌نامه متفاوت، اواسط آذرماه جاری در سطح دانشگاه‌ها با سیاست‌گذاری جدید و رویکرد نوین برگزار می شود.

به گزارش عطنا، تمامی دانشجویان واجد شرایط می‌توانند در روزهای اول تا بیستم آبان ماه ۹۵ نسبت به ثبت‌نام در این دوره از جشنواره اقدام کنند.

بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه بر اساس آیین‌نامه و شیوه‌نامه جدید در سطح دانشگاه‌های کشور (اعم از دانشگاه‌های دولتی وزارت علوم و بهداشت، دانشگاه آزاد، دانشگاه جامع پیام نور، فرهنگیان و موسسات غیر دولتی) با سیاست‌گذاری جدید و رویکرد نوین برگزار می شود.

بر اساس اعلام این فراخوان، اواسط آذرماه سال جاری، جمع بندی داوری و معرفی برگزیدگان دانشگاه به دبیرخانه مرکزی جشنواره و ۲۲ و ۲۳ آذرماه، تقدیر از برگزیدگان در کلیه دانشگاه‌ها انجام می‌شود. همچنین بیستم آذر تا بیستم دی ماه، داوری مرحله کشوری انجام می‌گیرد.

بنابر این فراخوان، دانشجویان باید با مطالعه آئین نامه مربوط به دانشجویان نمونه، با ورود به سایت Nemooneh.saorg.ir در جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در میان ایشان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و …) از جمله اهداف این جشنواره است.

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *