دوشنبه، 22 مهر 1398 06:38:58
آخرین اخبار

چهارمین دوره جشنواره افسران جوان جنگ نرم، بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود

Sardar Allame - New 2

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: چهارمین دوره جشنواره افسران جوان جنگ نرم، بهمن ماه سال جاری در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از فارس، امین بیات امروز در زنجان، اظهار کرد: چهارمین دوره جشنواره افسران جوان جنگ نرم در زنجان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این دوره از این جشنواره نیز به صورت کشور برگزار خواهد شد، اضافه کرد: فراخوان اولیه این جشنواره از اوایل خرداد ماه سال جاری اعلام شده است و آثار نیز در بخش‌های مختلفی داوری خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان در این رابطه همچنین تصریح کرد: علاقمندان به حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ آبان ماه سال جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

بیات ادامه داد: این جشنواره چون سال‌های گذشته در بخش‌های پوستر، مقاله، فیلم کوتاه، انیمیشن، عکس و رسانه برگزار خواهد شد که محوریت برگزاری این جشنواره نیز در سال جاری بر روی اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در این زمینه، گفت: هدف این جشنواره نیز الگوسازی اقتصاد مقاومتی و ایجاد گفتمان عمومی بین جامعه دانشگاهی و عموم مردم در این زمینه است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان ابراز کرد: ارائه راهکار در راستای این موضوع و همچنین اقتصاد مقاومتی از منظر اسلام و همچنین امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب نیز از موضوعات دیگر در چهارمین جشنواره افسران جوان جنگ نرم است.

بیات اظهار کرد: اختتامیه این جشنواره نیز بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در بهمن ماه سال جاری با حضور مهمانان شاخص کشوری برگزار می‌شود.

وی در رابطه با استقبال علاقمندان از این جشنواره تا به امروز نیز گفت: استقبال مخاطبان این جشنواره تا به این لحظه مطلوب بوده است و به ویژه در بخش مقاله، آثار بسیار زیاد و خوبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان بیان کرد:  چهارمین جشنواره افسران جوان جنگ نرم سال جاری نیز چون سالیان گذشته با همکاری برخی نهادها برگزار خواهد شد که در این راستا دانشگاه علامه طباطبائی و قرارگاه‌های سپاه همکاری خود را مبذول داشته‎‌اند.

بیات با بیان اینکه چهارمین جشنواره افسران جوان جنگ نرم اهدافی را دنبال می‌کند، افزود: تولید نرم افزاری در موضوعات اقتصادی مقاومتی از جمله اهدافی است که در برگزاری این جشنواره دنبال می‌شود.

وی همچنین دیگر محورهای برگزاری جشنواره را نیز مورد اشاره خود قرار داد و افزود: صرفه جویی و جلوگیری از اسراف و تبذیر و تجمل گرایی و توجه به الگوی مصرف، نقش ربا و بورس بازی در عدم تحقق اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مقاومتی و مصونیت در برابر تحریم‌ها از جمله موضوعات دیگر است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان تبیین کرد: اشتغالزایی و ارتقای فرهنگ کار و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات مصداق اقدام و عمل، باید و نبایدهای اقتصاد مقاومتی در فضای مجازی و آسیب‌های اقتصادی شبکه‌های اجتماعی خارجی از جمله دیگر محورهای برگزاری جنشواره افسران جوان جنگ نرم است.

بیات در پایان سخنان خود اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق پست به آدرس زنجان خیابان اعتمادیه، نبش خیابان هشتم شرقی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان ارسال کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *