سه شنبه، 28 خرداد 1398 20:26:56
آخرین اخبار

دانشجوی دکتری علامه، مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری شد

kamare.eeولی‌اله سیف در حکمی عباس کمره‌ای را به سمت مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی منصوب کرد. در حکم ایشان ابراز امیدواری شده است، «با اتکا به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در انجام وظایف محوله و پیشبرد اهداف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.»

به گزارش عطنا و به نقل از اقتصادایران آنلاین، عباس کمره‌ای در تاریخ ۶/۷/۱۳۷۰ در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران استخدام شده و هم اینک دانشجوی دوره دکتری مدیریت دانشگاه علامه طباطبائی است. وی دارای مدرک کارشناسی علوم اقتصادی از دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی است.

وی همچنین دارای سوابق کاری معاون اداره اعتبارات، مدیر اداره نظارت بر بانک‌ها، مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری استانی، مدیرکل بازرسی و حسابرسی داخلی، نظارت بر امور اجرایی، پیگیری‌های ویژه، مدیرکل نشر اسکناس و خزانه و معاملات ریالی، عضو هیات مدیره بانک ملی، ناظر بر بخش های اعتباری و حقوقی، قائم مقام مدیر عامل صندوق بازنشستگی بانک‌ها بوده و دارای تجارب داخلی و تخصصی و تحقیقات فراوانی در رابطه با سیستم بانکی و رشته تحصیلی خود است.

شایان ذکر است، عباس کمره‌ای همچنان به عنوان یکی از کارکنان شاغل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران محسوب شده و به سمت مدیریت کل نظارت بر بانکها و موسسات اعتباری منصوب شده است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *