یکشنبه، 21 دی 1399 12:13:21

برگزاری نخستین سمینار علمی مطالعات رسانه

به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه، مجید رضاییان درباره جزییات برگزاری این سمینار تخصصی افزود: در این سمینار شش سخنرانی در موضوعات وابسته به مطالعات رسانه خواهیم داشت.

وی از جمله موضوعات وابسته به مطالعات رسانه را نظریه‌های توسعه ارتباطی بر مطالعات رسانه، تاثیر نظریه‌های مخاطبان بر مطالعات رسانه، تاثیر نظریه های مکتب انتقادی بر مطالعات رسانه، تاثیر گونه های مختلف ژورنالیسم بر مطالعات رسانه، تاثیر جبرگرایی تکنولوژی بر مطالعات رسانه و بررسی گفتمان سازی در مطالعات رسانه عنوان کرد.

دبیر نشست های پژوهشی مطالعات رسانه یادآور شد: سه سخنرانی برای روز نخست و سه سخنرانی برای دومین روز سمینار پیش بینی شده است که این سخنرانی ها بعدازظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۷ ارایه می شود.

رضاییان خاطرنشان کرد: در این سمینار دو روزه استادان متخصص حوزه ارتباطات، مطالعات رسانه و روزنامه نگاری از دانشگاه های علامه طباطبائی، تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی حضور دارند.

همچنین احسان پورقربان مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: همه شرایط لازم برای برگزاری این سمینار با هدف استفاده از ظرفیت های موجود و دستیابی به مدل بومی مطالعات رسانه فراهم شده است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *