دوشنبه، 16 تیر 1399 12:35:17
آخرین اخبار

نشست هم اندیشی استادان برجسته یونان با اعضای هیات علمی دانشکده علوم ارتباطات

مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه از برگزاری نشست هم اندیشی استادان و روزنامه نگاران برجسته کشور یونان با رئیس، معاون، اعضای هیات علمی و استادان این دانشکده خبر داد.

به گزارش عطنا از روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه، احسان پورقربان این نشست را مهم و دارای دستاوردهای مفید علمی برای طرفین توصیف کرد و افزود: در این نشست که در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد، طرفین به تبادل نظر پیرامون وضعیت رسانه های جمهوری اسلامی ایران و یونان پرداختند.

وی ادامه داد: در این نشست مباحثی همچون وضعیت اقتصادی رسانه های دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت که استادان و روزنامه نگاران یونانی مشکلات اقتصادی را یکی از چالش های پیش روی رسانه های کشورشان عنوان کردند که به واسطه آن بسیاری از رسانه ها تعطیل و کارکنان آنان بیکار شدند.

مدیر روابط عمومی دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه، تعیین سیاستگذاری و خط مشی رسانه ها را از موضوعاتی مطرح شده در این نشست مشترک عنوان کرد که در این ورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پورقربان با یادآوری اینکه یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این نشست بحث آزادی بیان و شبکه های مجازی و اجتماعی بود،یادآور شد: طرفین در این نشست هم اندیشی بر ضرورت تبادل اطلاعات در حوزه ارتباطات و رسانه از سوی طرفین تاکید کردند.

وی با بیان اینکه دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه در کنار توسعه مباحث آموزشی و علمی، رایزنی و تبادل اطلاعات با سایر دانشگاه های داخلی و خارجی و نخبگان علمی را در دستور کار دارد، خاطرنشان کرد: اینگونه نشست های مشترک استمرار خواهد داشت.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *