سه شنبه، 12 فروردین 1399 02:28:49
آخرین اخبار

گردهمایی معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

2045591به گزارش عطنا به نقل از مهر، فضل ا… ایرجی کجوری گفت: گردهمایی مشترک معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور پایان فروردین ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی افزود: این نشست به منظور بررسی، تحلیل و بحث و تبادل نظر فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها در سال ۹۴، همچنین ایجاد فضای تعامل و همفکری میان مسئولان فرهنگی دانشگاه ها و وزارت علوم به منظور برنامه ریزی و هماهنگ سازی هرچه بهتر فعالیت های دینی، فرهنگی، اجتماعی و هنری دانشجویی سال ۹۵ تدارک دیده شده است.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: در این گردهمایی که از ۳۱ فروردین آغاز و تا ۳ اردیبهشت ادامه می یابد، کمیسیون های تخصصی مختلفی در حوزه های فعالیت های قرآنی، تشکل های دانشجویی، اطلاع رسانی، نشریات و کانون های فرهنگی و هنری تشکیل خواهد شد، همچنین گارگاه های آموزشی با عناوین مدیریت فعالیت های داوطلبانه دانشجویی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانشگاه، برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی، فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی ویژه مدیران فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: نتایج ۲ طرح پژوهشی پیرامون تحلیلی سیاستگذاری فرهنگی در دانشگاه و افکار سنجی دانشجویی در این گردهمایی به اطلاع معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه ها نیزخواهد رسید.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *