چهارشنبه، 10 اردیبهشت 1399 19:16:20
آخرین اخبار

آخرین فرصت دانشگاه‌ها برای معرفی دانشجویان نمونه

سید ابوالحسن ریاضی در گفتگویی گفت: در حال حاضر دانشگاه ها به تدریج دانشجویان برگزیده خود را برای انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به سازمان امور دانشجویان معرفی می کنند.

وی افزود: فرصت قانونی دانشگاه ها برای معرفی دانشجویان نمونه، آخر بهمن ماه ۹۳ به پایان می رسد و دانشگاه ها تا پایان این زمان فرصت دارند دانشجویان برگزیده خود را معرفی کنند.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان تاکید کرد: دانشگاه‌ها محدودیتی برای معرفی دانشجویان نمونه کشوری نداشته و می توانند دانشجویان خود را براساس شیوه نامه دانشجویان نمونه معرفی کنند.

poster_nahaei93

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: تلاش ما این است که امسال، مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری را قبل از پایان سال برگزار کنیم.

وی درباره زمان مشخص برگزاری مراسم گفت: با توجه به این مساله که مراسم و معرفی و تقدیر از دانشجویان نمونه کشور توسط مقامات کشوری و با حضور رئیس جمهور برگزار می شود زمان مشخص آن تابع زمانی است که دفتر ریاست جمهوری اعلام کند.

دانشجویان نمونه کشوری امسال براساس شیوه نامه جدید این آیین نامه انتخاب و معرفی می شوند و این مراسم به صورت مشترک با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

منبع: مهر

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *