شنبه، 30 آذر 1398 19:47:01
آخرین اخبار

دانشکده علوم اجتماعی علامه در قاب دوربین

دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی، که به تازگی دانشکده ارتباطات از آن جدا شده، از مراجع قدیمی آموزش جامعه‌شناسی در ایران است.

به گزارش عطنا، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی در سال ۱۳۴۵ تاسیس شد. پس از آن در سال ۱۳۶۰ به نام دانشکده علوم سیاسی-اقتصادی و ارتباطات اجتماعی تغییر نام داد و در سال ۱۳۶۲ با گشایش مجدد دانشگاه با نام دانشکده علوم اجتماعی فعالیت مجدد خود را آغاز نمود.

در حال حاضر این دانشکده دارای ۴۶ عضو هیئت علمی در ۶ گروه آموزشی در سه مقطع تحصیلی کارشناسی (۴رشته)، کارشناسی ارشد(۸رشته)، و دکتری (۲رشته) است که در دوره های روزانه و شبانه به آموزش ۱۲۶۰دانشجو اشتغال دارند.

این دانشکده دارای ۶۴ کارمند در بخش های کتابخانه، اداره آموزش، امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی و امور عمومی است. امکانات موجود در دانشکده علوم اجتماعی عبارتند از کتابخانه،کارگاه برنامه‌ریزی و نقشه‌خوانی، کارگاه روزنامه‌نگاری و واحد سمعی و بصری (اتاق فیلم).

ابن دانشکده در خیابان دکتر شریعتی، سه راه ضرابخانه، خیابان شهید داوود گل نبی (کتابی) قرار دارد.

با گزارش تصویری زیر این دانشکده را در قاب دوربین ببینید. برای مشاهده نسخه باکیفیت، روی عکس‌ها کلیک کنید.

oloom-ejtemayi--sardar olum ejtemae (19) olum ejtemae (18) olum ejtemae (17) olum ejtemae (16) olum ejtemae (10) olum ejtemae (11) olum ejtemae (12) olum ejtemae (13) olum ejtemae (9) olum ejtemae (8) olum ejtemae (7) olum ejtemae (6) olum ejtemae (5) olum ejtemae (1) olum ejtemae (2) olum ejtemae (3) olum ejtemae (4)

olum ejtemae

عکاس: سمانه ستاری

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *