یکشنبه، 21 دی 1399 12:36:47
با وجود اپیدمی کووید 19، برای سومین سال متوالی

طرح پایش سلامت دانشگاه علامه طباطبایی اجرا شد

طرح پایش سلامت توسط مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی با وجود محدودیت‌های ناشی از اپیدمی کووید ۱۹ صورت گرفت.

به گزارش عطنا، مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی طرح پایش سلامت را در سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) به دانشجویان ورودی دانشگاه علامه طباطبایی به اجرا درآورد. این مرکز مشاوره‌ای که هر ساله طرح پایش سلامت را در راستای رصد سلامت روانی دانشجویان به صورت حضوری به انجام رسانده، امسال به دلیل شیوع اپیدمی کووید ۱۹ طرح مزبور را به صورت تلفنی ارایه کرد.

در طرح مزبور ۱۱۰ مصاحبه‌کننده،‌ که از مشاوران با تجربه و متخصص مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبایی بودند، از ۳هزار و ۷۰۰ نفر دانشجوی ورودی در سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) مصاحبه مشاوره‌ای تخصصی به عمل آورند. براساس طرح مزبور که سومین سال پیاده‌سازی آن به صورت مصاحبه تخصصی اجرا می‌شود، دانشجویان در دوره تحصیل، پایش می‌شوند و به تناسب پاسخ دانشجویان نسبت به پرسش‌ها، خدمات مشاوره‌ای متفاوت دریافت می‌کنند. ارزیابی هر یک از دانشجویان در قالب فرم‌های استاندارد مشاوره‌ای انجام می‌شود و دانشجویان تحت حمایت، خدمات رایگان مشاوره‌ای مختلف دریافت می‌کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *