جمعه، 20 تیر 1399 10:59:35
آخرین اخبار
در حوزۀ سنجش افکار عمومی و تولید محتوای رسانه‌ای؛

کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشگاه علامه‌طباطبائی و سازمان جهانی بهداشت قرارداد همکاری امضا کردند

کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائی و سازمان جهانی بهداشت قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش عطنا، کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائی بر اساس این قرارداد که هدف آگاه سازی افکارعمومی و آموزش به شهروندان برای مقابله با کرونا را دنبال می کند، مکلف شد در حوزه سنجش افکارعمومی و تولید محتوای رسانه ای در قالب ویدئوی کوتاه، موشن گرافی، انیمیشن و اینفوگرافی فعالیت کند.

گفتنی است، کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اسفندماه سال ۱۳۹۸ با تشکیل تیمی داوطلب از متخصصان حوزه رسانه، پزشکان و دیگر علاقه مندان تولید محتوای علمی عمومی برای مقابله با همه گیری کرونا را آغاز کرده است.

سازمان جهانی بهداشت پس از ارزیابی فعالیت های صورت گرفته، تصمیم به پشتیبانی مالی و معنوی از این فعالیت داوطلبانه گرفته است. در حال حاضر گروهی متشکل از پژوهشگران، مترجمان و تولیدکنندگان محتوای تصویری در این گروه فعالیت می کنند.

همچنین، مرکز مشاوره سلامت مهاجر که از سوی انجمن نخبگان افغانستانی و با پشتیبانی دانشگاه علامه طباطبائی در خرداد ١٣٩٨ راه اندازی شده نیز با این کرسی در اجرای این پروژه که مخاطب آن فارسی زبانان در کشور منطقه هستند، همکاری می کند.

علاقه مندان، برای دسترسی به محتوای تولید شده کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو می توانند به پیج اینستاگرام کرسی به آدرس https://instagram.com/health_comm_committee?igshid=5avqiq8oiazh  مراجعه کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *