سه شنبه، 17 تیر 1399 00:54:27
آخرین اخبار
بر اساس اعلام کتابخانۀ مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه؛

فایل‌های کتاب‌های درسی در کتابخانۀ دیجیتالی دانشگاه علامه‌طباطبائی و سامانۀ به‌پژوه دسترس‌پذیر شد

فایل‌های کتاب‌های درسی فارسی مورد نیاز دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه به‌پژوه دسترس‌پذیر شد.

به گزارش عطنا، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی با توجه به نیاز دانشجویان و محدود شدن خدمات اطلاعاتی به دلیل شیوع کرونا و نیز درخواست‌های فراوان در خصوص امکان دسترسی به فایل کتاب‌های درسی فارسی اعلام شده از سوی اعضای هیئت علمی، بخشی از عناوین کتاب‌های درسی مندرج در فهرست‌های دریافتی از دانشکده‌ها را تامین کرد.

بر این اساس، این منابع با بیش از ۱۵۰ عنوان در زمینه‌های موضوعی ادبیات، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات و حقوق تهیه شده و اکنون روی سامانه‌های کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه همراه به‌پژوه قابل دسترس است.

تمامی این منابع در درختواره موجود در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه به تفکیک دانشکده قابل مشاهده و دسترس هستند. منابعی که رایگان روی وب و یا روی وب‌سایت ناشران وجود داشته‌اند به صورت تمام متن و در خصوص منابع غیررایگان، پیوند دسترسی به آن‌ها قرار داده شده است.

گفتنی است، برخی منابع دیگر در دست تامین هستند و به زودی به این درختواره افزوده خواهند شد. فهرست تمامی منابع به همراه پیوند دسترسی به آن‌ها در قالب پی‌دی‌اف در ذیل قابل دریافت است.

فایل عنوان های کتاب های الکترونیکی

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *