جمعه، 20 تیر 1399 13:06:02
آخرین اخبار
مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه علامه‌طباطبائی:

اولویت ما انتخاب کارکنان متعهد، متخصص و اصلح است/ طی ۹ ماه اخیر وضعیت ۴۷۸ نفر از کارکنان جهت به‌کارگیری، تبدیل وضعیت و تمدید قرارداد بررسی شد

به مناسبت گرامیداشت «روز گزینش کارکنان» مدیر، اعضا و کارکنان هسته گزینش کارکنان دانشگاه از سوی دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.

به گزارش عطنا، در ابتدای این نشست محمّدظاهری، مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه، گزارش عملکرد هسته گزینش کارکنان را از فروردین الی دی‌ماه سال جاری تشریح کرد.

او تاکید اصلی هسته گزینش را انتخاب کارکنان متعهد، متخصص و اصلح در بخش های اخلاقی، اعتقادی و سیاسی عنوان کرد و افزود: در این راستا، وضعیت ۴۷۸ نفر از کارکنان جهت به کارگیری، تبدیل وضعیت و یا تمدید قرارداد مورد بررسی قرار گرفت. همچنین از ۳۰۳ نفر از کارکنان در محیط کار، محیط تحصیل و محل سکونت تحقیق صورت گرفت.

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه با بیان اینکه طی این مدت، ۱۵ مورد مصاحبه، چهار مورد مذاکره ارشادی و چهار مورد سیر مطالعاتی صورت گرفته است، گفت: استعلام های مورد نیاز این واحد به تعداد ۶۹۴ مورد از سازمان های مربوطه از جمله هیئت عالی گزینش، حراست، هیئت بدوی تخلفات اداری، کمیته انضباطی دانشگاه، وزارت اطلاعات و… تهیه شده است.

محمّدظاهری در ادامه اظهار کرد: در نهایت ۳۸۴ رای اخذ شده و ۹۴ مورد هم در دست بررسی است.

حسین سلیمی، رئیس دانشگاه هم در این نشست به عملکرد مثبت مدیریت هسته گزینش کارکنان که متناسب و هماهنگ با شاخص ها و معیارهای لازم جهت بررسی صلاحیت کارکنان است، اشاره کرد و تصریح کرد: یکی از دلایل عملکرد خوب و موفق در این حوزه، استفاده از حداقل نیروی انسانی کیفی و تأثیرگذار است.

رئیس دانشگاه در ادامه با بیان حجم اقدامات انجام شده و کارآمدی فعالیت ها از زحمات مدیر، اعضا و کارکنان این مدیریت تشکر و قدردانی کرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *