سه شنبه، 23 دی 1399 01:34:52
در پی فراخوان حوزه ریاست دانشگاه؛

دکتر قدسی بیات، سرپرست روابط‌ عمومی دانشگاه علامه‌طباطبائی شد

طی گزینش چند مرحله‌ای سوابق علمی، پژوهشی و اجرایی، پایش انگیزه‌نامه‌ها و انجام مصاحبه‌های تخصصی؛ دکتر قدسی بیات، عضو هیئت علمی دانشکده علوم ارتباطات به سرپرستی اداره روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی برگزیده شد.

به گزارش عطنا، دانشگاه علامه طباطبائی در راستای شایسته‌گزینی و انتخاب از میان اعضای خانواده خود، طی فراخوانی در آبان ٩٨ از واجدان شرایط درخواست کرد که سوابق و انگیزه‌نامه‌های خود را جهت انتخاب رئیس اداره روابط عمومی ارائه نمایند.

با اعلام این فراخوان ٢٨ متقاضی اعلام آمادگی نمودند. مدارک این افراد طی سه مرحله مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. در مرحله اول که بررسی شکلی شرایط احراز این پست بود، چهار نفر از کاندیداها به دلیل عدم احراز شرایط ذکر شده در فراخوان حذف شدند.

در مرحله دوم، سوابق علمی، تخصصی، برنامه ها، انگیزه‌نامه‌ها و تجارب شغلی افراد بررسی شد. این مرحله که توسط کارشناسان اداره کارگزینی و برنامه و بودجه دانشگاه صورت گرفت سقف امتیازها جهت دعوت به مصاحبه ۶۰ در نظر گرفته شد که طی آن ۹ نفر به مرحله سوم راه پیدا کردند.

بر اساس این گزارش، در مرحله سوم، هیئتی از استادان صاحب‌نظر حوزه علوم ارتباطات و روابط عمومی از جمله دکتر هادی خانیکی، دکتر حسینعلی افخمی، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر علیرضا عبدالهی نژاد و دکتر فائز دین پرست از ۹ نفر باقی مانده مصاحبه های تخصصی به عمل آورند که طی آن سه نفر به هیئت عالی جذب شامل دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه، دکتر وحید شالچی، معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر فائز دین پرست، مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه معرفی شدند.

گفتنی است، در نهایت خانم دکتر قدسی بیات، عضو هیئت علمی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی این دانشگاه انتخاب و منصوب شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *