دوشنبه، 12 خرداد 1399 23:30:46
آخرین اخبار
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

حمیدرضا علومی‌یزدی «معاون حقوقی و امور مجلس» این وزارتخانه شد

با حکم منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حمیدرضا علومی یزدی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی به سمت سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد.

به گزارش عطنا، در حکم انتصاب علومی یزدی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به سمت «سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و با هماهنگی سایر معاونان ستاد وزارت و بهره‌مندی از نظرات صاحب‌نظران دانشگاهی ماموریت و وظایف معاونت حقوقی و امور مجلس را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی به انجام رسانید.
بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری مدیران و کارکنان، در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع در حوزه‌های مختلف و دانشگاهیان و تحکیم جایگاه قانونی وزارت بکوشید.
انتظار می رود با تعامل سازنده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شفاف‌سازی برنامه‌ها و اهداف و تصویب قوانین مورد نیاز با عنایت به ماموریت‌های مختلف وزارت، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان کشور ایفا کنید.
گفتنی است، علومی یزدی، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی است که از سال ۱۳۹۶ مسئولیت معاونت پژوهشی دانشگاه را به عهده داشته است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *