یکشنبه، 1 دی 1398 12:15:27
آخرین اخبار
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری و به همت گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه‌طباطبائی؛

سمینار «توسعۀ ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل» برگزار می‌شود

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری و به همت گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبائی، سمینار «توسعۀ ژئوپارک ها در ایران: از نظریه تا عمل» برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا، محمود ضیائی، دبیر این سمینار در خصوص برگزاری این برنامه علمی گفت: پیرو تفاهم‌نامۀ همکاری‌های مشترک علمی-آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی با دانشگاه گیسن آلمان، در مرحله اول کارگاه آموزشی با عنوان «چالش های مدیریت ژئوپارک‌ها در منطقه قفقاز، خاورمیانه و شمال آفریقا» با همکاری دانشگاه گیسن، دانشگاه علامه‌ طباطبائی و دانشگاه مازندران اردیبهشت ماه امسال در آلمان برگزار شد.

این عضو هیئت علمی گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه در ادامه افزود: در این چارچوب، دانشجویانی از مقاطع تحصیلات تکمیلی به سرپرستی استادانی از دانشگاه‌های علامه‌طباطبائی، تهران، شهید بهشتی، مازندران و خوارزمی فرصت آن را پیدا کردند تا در اجرای این کارگاه آموزشی مشارکت داشته باشند.

او ادامه داد: در راستای اجرایی کردن مرحلۀ دوم این تفاهم‌نامه، پروفسور آندریاس دیتمن به همراه تعدادی از همکاران و دانشجویان انستیتوی جغرافیای آن دانشگاه، سفری علمی-تحقیقاتی به ایران خواهند داشت.

ضیائی در ادامه خاطرنشان کرد: گام دوم این پروژۀ مشترک در قالب سمیناری علمی، کارگاه آموزشی و همچنین سفر علمی به ژئوپارک‌ جهانی قشم، برنامه ریزی شده است.

او ادامه داد: سمینار «توسعه ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل» روز یکشنبه ۱۴ مهرماه سال جاری در محل سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

وی در پایان با  تاکید بر اینکه حضور عموم علاقه‌مندان در این سمینار آزاد است، گفت: علاقه‌مندان به این حوزه، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۳۹۲۹۲۳ دبیرخانه این سمینار تماس بگیرند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *