شنبه، 30 آذر 1398 10:53:20
آخرین اخبار
در آستانۀ آغاز سال تحصیلی جدید و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

چهار پروژۀ عمرانی و نرم‌افزاری در دانشگاه علامه‌طباطبائی افتتاح شد

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و در حاشیه نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و مؤسسات پژوهشی با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، چهار پروژه جدید عمرانی و نرم‌افزاری در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش عطنا، این پروژه‌ها شامل ساختمان دانشکده الهیات و معارف اسلامی، آزمایشگاه علوم شناختی و پژوهش‌های بینارشته‌ای علوم زیستی در حوزه‌های علوم انسانی، ساختمان شماره دو مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی و سامانه پژوهشی «به پژوه» است.
با افتتاح این پروژه‌ها که در محل پردیس دهکده المپیک دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید، دانشکده الهیات و معارف اسلامی دارای ساختمانی مستقل شد. دومین مرکز رشد و نوآوری دانشگاه، آزمایشگاه علوم شناختی به عنوان نخستین واحد پژوهش‌های علوم زیستی بین‌رشته‌ای در حوزه‌های علوم انسانی و نیز رونمایی از سامانه پژوهشی «به پژوه»که از طریق آن نشر الکترونیکی انواع منابع اطلاعاتی و خدمات کتابخانه‌های دانشگاهی و نیز مدیریت منابع اطلاعاتی امکان‌پذیر خواهد بود، به بهره‌برداری رسید.
گفتنی است دانشکده الهیات و معارف اسلامی با زیربنای ۲ هزار متر مربع و در ۵ طبقه، مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با زیربنای یک‌هزار متر مربع و در ۴ طبقه و نیز آزمایشگاه علوم شناختی در بخش‌های مختلف تحقیقات مولکولی و پردازش داده‌های عصب شناختی و فیزیولوژی در پردیس دهکده المپیک واقع شده است.
گزارش تصویری افتتاحیه ها را در زیر می بینید.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *