یکشنبه، 11 خرداد 1399 04:53:30
آخرین اخبار
از سوی معاونت دانشجویی؛

اطلاعیه وام‌های دانشجویی دانشگاه علامه‌طباطبائی صادر شد

اطلاعیه وام های دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی از سوی معاونت دانشجویی این دانشگاه صادر شد.

به گزارش عطنا، در این اطلاعیه آمده است که به اطلاع دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی اعم از وام تحصیلی ویژه دکتری، وام ضروری حوادث غیر مترقبه (ویژه سیل زدگان سال ۹۸)، تغذیه و زیارت عتبات عالیات می رساند که تا تاریخ ۲۶خرداد ماه می توانند از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس www.bp.swf.ir  مراجعه و نسبت به  ثبت درخواست وام خود اقدام کنند. لازم به ذکر است به دانشجویانی که پس از این تاریخ، اقدام به ثبت درخواست یا ارائه مدارک نمایند وام تعلق نمی گیرد.

بر اساس آخرین مصوبات صندوق رفاه دانشجویان، امکان ثبت وام ویژه دکتری بانک توسعه تعاون (به مبلغ ۲۱ میلیون ریال) برای سه ماه بهار و تابستان ۹۸ و وام ویژه دکتری صندوق رفاه (به مبلغ ۳۶ میلیون ریال) برای شش ماه اول سال ۹۸ در سنوات مجاز تحصیلی، برای دانشجویان غیرشاغل و غیر بورسیه امکان پذیر است و صرفاً واجدان شرایط می توانند از وام مذکور استفاده کنند.

این اطلاعیه می افزاید که وام ضروری حوادث غیرمترقبه صرفاً به دانشجویان ساکن در مناطق سیل زده سال ۹۸ پرداخت می شود و سقف وام مذکور ۲۰ میلیون ریال است و متقاضیان با ارائه گواهی از فرمانداری یا استانداری محل اقامت خود می توانند از وام مذکور بهره مند شوند.

گفتنی است، پرداخت وام زیارت عتبات عالیات برای دانشجویان متقاضی با ارائۀ نامه ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان و سایر مستندات انجام خواهد شد.

جدول زمانبندی درخواست ثبت وام ها

ردیفنوع وامآخرین مهلت ثبت درخواست وام
۱تحصیلی ویژه دکتری صندوق۲۷/۰۳/۱۳۹۸
۲تحصیلی ویژه دکتری بانک توسعه و تعاون۲۷/۰۳/۱۳۹۸
۳وام ضروری حوادث غیر مترقبه (ویژه سیل زدگان ۹۸)۱۲/۰۴/۱۳۹۸
۳وام زیارت عتبات عالیات۲۷/۰۳/۱۳۹۸
۵وام تغذیه۲۹/۰۴/۱۳۹۸

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *