یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 18:23:07
آخرین اخبار
طی مراسمی در دفتر نهاد رهبری؛

مسئول هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی(ع) دانشگاه علامه‌طباطبائی معرفی شد

طی مراسمی با حضور جمعی از استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه، مراسم معارفۀ مسئول هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی(ع) در دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری اقدم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک حلول ماه رمضان گفت: در دو سال اخیر تقاضاهای زیادی از طرف دانشجویان و کارکنان دانشگاه برای تشکیل هیئت فرهنگی–مذهبی به دفتر نهاد شده است.

او ادامه داد: پس از برگزاری چندین جلسه با استادان، کارکنان و دانشجویان، تصمیم بر آن شد هیئتی جامع و کامل به منظور اعتلای ارزش‌های اسلامی در مجموعۀ فرهنگی امام علی(ع) تأسیس شود.

اکبری اقدم افزود: در اولین روز ماه مبارک رمضان این هیئت به طور رسمی افتتاح می شود. امیدواریم این هیئت با حضور حداکثری استادان، دانشجویان و کارکنان و با کمک معاونت‌های مختلف دانشگاه با قوت کار خود را آغاز کند.

در ادامه این مراسم، عباس نداف زاده از کارکنان دانشگاه به عنوان مسئول هیئت فرهنگی، مذهبی امام علی (ع) معرفی شد.

نداف زاده در سخنانی ضمن تشکر از دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه برای موافقت با تأسیس این هیئت و حضور همه مهمانان در جلسه، گفت: فعالیت هیئت متمرکز جامع در غرب تهران دغدغه‌ای بود که می‌طلبید دانشگاه علامه طباطبائی به‌عنوان یک سنگر علمی در غرب تهران، پایگاهی فرهنگی، مذهبی ایجاد کند که علاوه بر دانشگاهیان، مردم منطقه نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

او در پایان گفت: از همه دانشجویان، کارکنان و استادان در راستای اعتلای هر چه بیشتر این هیئت تقاضای مساعدت و همیاری داریم.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *