دوشنبه، 12 خرداد 1399 06:36:12
آخرین اخبار
در پی سوء استفادۀ برخی موسسات و افراد سودجو صورت گرفت؛

اطلاعیۀ دانشگاه علامه‌طباطبائی در خصوص سوء استفاده از اعتبار این دانشگاه

در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر وعده پذیرش تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی توسط  برخی موسسات و افراد سودجو، این دانشگاه اطلاعیه ای صادر کرده است.

به گزارش عطنا، در این اطلاعیه آمده است که دانشگاه علامه طباطبائی در هیچ یک از مقاطع تحصیلی پذیرش بدون آزمون نداشته و پذیرش در این دانشگاه فقط از طریق برگزاری آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و یا احراز شرایط پذیرش استعداد درخشان منطبق بر آئین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ممکن است. همچنین دانشگاه علامه طباطبائی تاکنون به هیچ موسسه یا فردی اختیار و صلاحیت پذیرش دانشجو تفویض نکرده و ثبت نام در این دانشگاه فقط از طریق ارتباط مستقیم با دانشگاه ممکن و معتبر است. بر این اساس فعالیت سودجویانۀ موسسات تحت عنوان های مختلف با وعدۀ فراهم کردن امکان ادامه تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی، سوء استفاده از اعتبار این دانشگاه برای رسیدن به اهداف سودجویانه و اقدام به کلاهبرداری از شهروندان محسوب می شود.

لازم به ذکر است این اقدام سودجویانه از طریق مراجع قانونی دانشگاه در حال پیگیری است و خواهشمند است افرادی که با هرگونه ارتباط از طریق ارسال پیامک، تماس تلفنی و… با مورد مشابهی مواجه شدند مراتب را به مدیریت حقوقی و یا مدیریت حراست دانشگاه اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *